Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pakoljak ki mindent a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pakoljak ki mindent a volt pasim jelenlegi barátnőjének? Vagy inkább hallgassak tovább örökre, amíg ők boldogan elvannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2hónapig jártam egy fiúval,akit bevallom kicsit meg is szerettem. Utólag kiderült mániákus hazudozó. Volt egy 1 éves kapcsolata, szakított a lánnyal,azt mondta,azért mert nem szereti. Majd kb egy hónap múlva összejött velem. Szépen el is voltunk,amíg egyik nap fel nem hívott az egyik ismerősöm,hogy látta a barátomat a volt barátnőjével sétálgatni. Kiderült ugyanis,hogy kibékültek,csak a pasim elfelejtett velem szakítani. Azóta nem is beszéltünk,számonkértem letagadta. Boldogan el vannak a lánnyal,miközben a csaj semmiről sem tud. Kiderült,nem is volt köztük igazi szakítás,mert végig beszéltek telefonon. Én csak egy eszköz voltam sajnos :( Gondotlam rá,h. elmondom a lánynak. De ebből sztem csak én jönnék ki rosszul,csak kinevetnének. Bár biztosan bogarat ültetnéka csaj fejébe. Tudja már meg kivel van együtt. 1hónapja ezen gondolkodom,írjam e le a csajnak vagy hallgassak örökre,miközben a pasi keze alá játszom és ők "boldogan" elvannak.
2010. dec. 26. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszer megírhatod. Akár hisz neked, akár nem, a te lelkiismereted tiszta lesz.
2010. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy ebből sajnos volt egy abortusz is... a pasi mit sem törődött a dologgal, kétszer felhívott,majd leszarta...Értitek mintha nem léteznék.Szegény csaj meg full rózsaszín ködben él...
2010. dec. 26. 18:14
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha megírom,úgyis kimagyarázza,nem akarok kavarógép lenni, hogy írjam meg,hogy el is higyje a csaj?
2010. dec. 26. 18:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele a dolgiba, zárd le magadban és felejtsd el!
2010. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írd le neki. Csak rád haragudna a csaj, és nem a barátjára akire tényleg kéne. Ez most úgy látszik, hogy direkt szét akarod választani őket, és a régi barátodat visszaszerezni. Szerintem csak neked lenne rossz. De ez csak 1 tanács, te döntöd el, hogy most kell neked a cirkusz vagy nem. Szerintem inkább éld tovább az életed, mintha mi sem történt volna, akármennyire is fáj. Nem a te kötelességed ezt elmondani.
2010. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy fénykép és egy őszinte beszélgetés.

Nehogy már a szemeteké legyen ez a világ...

Így is eléggé el van rontva!

Ha meg a csaj nem hisz neked, majd őt is átrázza, és akkor rájön hogy jobb lett volna ha hallgat rád!

Ebből te rosszul sehogy se jössz ki!

Tisztul a lelkiismereted, és megszabadulsz a pasitól is.

2010. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont ennyi idő után csak az nem jön rá, aki nem is akarja tudni...
2010. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fénykép alatt akár ezt az oldalt is értheted.

Nyomsz egy PrintScreent, majd paint, és ott szerkesztés és ott beillesztés, majd mentés, és mehet is szépen a telódra.

És lefényképezed azt is hogy ezt a kérdést te írtad ki.

Bombabiztos és hazudni se hazudsz vele!

2010. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs közös kép :S sms-ek vannak ill. msn beszélgetések...csak kinevetnének, de tutira megkönyebbülnék,mivel a pasi nem érdekel,egy szemétláda azt gondol amit akar.
2010. dec. 26. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:

MSN beszélgetés is bőven elég, azt megmutatod neki és szevasz van.

Vagy hívd át a csajt és csináljatok egy kamu MSN címet, egy kamu képpel, amit akár facebookról vagy máshonnan is letölthetsz az a lényeg hogy ne legyen benne a site logója mint például myvipnél.

Egyszer így akadt fent egy pasi a rostán:D

Kiderült hogy a csajbarátomat semminek se nézi...

2010. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!