Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom magam?

Figyelt kérdés

Olyan szinten utálom magam amiatt, hogy az egész családban és baráti körömben nem sikerült még egy normális kapcsolatot kialakítanom egy lánnyal sem, hogy félelmetes. Érted, 5 fiatal van az szűk családban, nekem nem volt még csak barátnőm és én vagyok a legiskolázottabb és legidősebb.

Mi a fszt kezdjek ezzel a ténnyel? Iszonyúan zavar a tény.

Nem vagyok se otthonülős, se kretén, mégis én vagyok a legszánalmasabb.


2013. aug. 7. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy szánalmas! Ezt felejtsd el gyorsan!

Nálunk is most pont ez a helyzet, csak nekem nincs senkim. Én csak annyit teszek hogy ránézek a többi családtag párjára és máris jobban érzem magam (remélem nem kell kifejtenem).

Hány éves vagy? Ha gondolod dumálhatunk, írj! :)

2013. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne utáld magadat majd eljön a te időd is amikor találni fogsz egy olyan lányt aki egy életre kitart melletted :) Igen nekik volt, de nem mindegy hogy milyen :S Nekem sem volt még senkim, de ezért még nem utálom magamat...
2013. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
24 leszek...
2013. aug. 7. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekik nem volt, hanem van. Régóta. Én meg ülök minden családi rendezvényen, mint egy tök.
2013. aug. 7. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Utálod magad => mert nincs barátnőd => ezért utálod magad => így taszítod a lányokat


Lépj ki ebből az ördögi körforgásból!!!

2013. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Már pár emberrel leveleztem, nem szeretnék ismerőssel összefutni. Ezért írj te, ha szeretnél.
2013. aug. 7. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!