Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csaj írhatja a bnőjének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj írhatja a bnőjének a képe alá hogy gyönyörű vagy, vagy az már olyan fura?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teszel még mellé 10 szivet és utána írod hogy puszi, akkor úgy ok.
2013. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért ne írhatná, ha egyszer mondjuk az adott barátnő tényleg gyönyörű ? :D
2013. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tipikus nyalizás szerintem, mert amit írnak neten egy csaj képe alá, mindig így hangzik:


Gyönyörű vagy!

Erre a képen szereplő csaj: Köszi szivem, de tudod, hogy ez nem igaz...

Erre még 50 ember ír a képe alá, és győzködi, hogy milyen szép, mire végre elhiszi.


Vagy, a normálisabb változat:


Gyönyörű vagy!

Köszi szivem, Te is!


Ez a gyakoribb. Amúgy meg nem gáz, de divat lett, hogy aki szép, és szép képet tesz ki magáról (és ezt tudja is), az önbizalom hiányosnak állítja be magát, és már a tököm tele van ezekkel a hülye szövegekkel. Bocsi, ha valakit ezzel megsértek.

2013. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért írnád? Azt akarod, hogy az összes ismerősötök ezt olvassa és tudja, hogy te a barátnődet gyönyörűnek tartod? Így akarsz kitűnni fészen? Tipikus... amúgy, ő meg majd visszaírja, hogy nem, te vagy a szép, vagy szivecskés özönbe, hogy köszöni, meg puszi. Játszunk leszbikust mert az olyan menő, igaz egy év múlva már nem lesztek barátnők.


Nem tudom te mit gondolsz ilyen egyedekről, de én nem szeretek az ismerősük lenni.

2013. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!