Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg egy érzelmi nulla lettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy érzelmi nulla lettem?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt meghalt a szerelmem (ő volt az első), nem jártunk, viszonzatlan volt, de nagyon szerettem. Azóta nem volt kapcsolatom, és annyira egy érzelmi hulladék lettem, hogy már nem is akarok komoly kapcsolatot. Több sráccal is kavartam már, mert jól esett, de többet nem akarok tőlük. Ezért sokan r*bancnak tartanak, akik nem ismernek. Igazából nem tudom miért csinálom ezt..Létezik hogy ennyire kikészített a halála?
2013. aug. 8. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja
2013. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részvétem
2013. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tini vagy, vagy ahhoz közeli.

Majd felfogod, hogy semmi közöd nem volt az illetőhöz, és megemésztődik a dolog.

De ha elég hülye vagy, akkor így maradsz életed végéig, amire nagy esély van...

Csak az van, hogy érzelmileg visszamaradott vagy, aki ha pl kapna egy visszautasítást akkor nehezen tenné magát túl rajta.

Lehet haragudni, meg puffogni,én legalább őszinte voltam...

2013. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
legjobb barátok voltunk.
2013. aug. 8. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint.

Most azt várod, hogy sajnáljalak, és ajánljak fel vállakat sírni?

Neki rosz, aki már nem él.

Neked meg túl kell lépni, ilyen az élet... Egyszer mindenképp vége.

2013. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem kértem semmi ilyet, de miután írtad hogy semmi közöm nem volt hozzá, ezért írtam hogy barátok voltunk..Értem én hogy őszinte akarsz lenni, értem és elfogadom amit mondasz, de azért az őszinteség és a bunkóság közt is van különbség!
2013. aug. 8. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a bunkóság általában nálam, ha szándékosan bántóan írom le a dolgokat.

Ez a közelében sincs...

Akárhogy is, mindenképp az a lényeg, túl kell lépned, mert az a normális, a természetes, a logikus.

Ha egyedül nem megy, kérj segítséget mástól.

2013. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benten válasza:

Bár 9 éves a téma , de el kell hogy mondjam kedves 3as, h nem bunkó hanem értelmi nulla vagy !

Pont hogy magasabb érzelmi intelligenciára vall, ha valaki tovább tud szeretni és nem tudja egyből eltemetni a szeretett egyet!

Ehhez időre van szükség ! Nyilván egy EQ és IQ nulla ezt nem tudhatja, mert soha nem lesznek hasonló érzései sem! A te fajta emberek soha nem tudnak igazán szeretni másokat , inkább önmagukat helyezik előre , mint az állatvilágban az ösztönös letfentartás …

Szóval nincs azzal semmi gond, ha vki nem tudja egyből túl tenni magát egy számára fontos személy elvesztése után !

Az idő nem gyógyítja be a sebeket , de enyhíti a fájdalmat és lehetőséget fog adni egy újabb szerelemre amikor ennek eljön az ideje és azóta biztosan meg is történt ez!

2022. jan. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!