Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Ti igy vagytok vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ti igy vagytok vele?

Figyelt kérdés
Ha csak ugy facebookon rakerestek egy lanyra,de nem jelolitek be,akkor tetszik? csak ugy gondoljatok nem ismeritek egymast elegge/csak par szot valtottatok?
2013. aug. 8. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
kb leszarom a facebook-ot nem ismerkedek ott
2013. aug. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Készülj fel, hogy itt senki sincs facebookon regisztrálva, mert olyan menő mindenki, hogy élőben ismerkedik.
2013. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted h tetszik-e MINDEN lány, akit NEM jelölök be?
2013. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem vagyok regisztrálva :D

Amúgy szerintem kiváncsiságból is rákereshetett.

2013. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
facebookon nem ismerkedem van egy lány akivel szeretnék de azt se facebookon nem tudom hogy fogom megoldani de csak lesz valami
2013. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fész a tiniké, a normális érett emberek nem ott élik az életük, hanem itt a gyiken :ĐĐĐĐ
2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és honnan tudnád még is hogy téged megnézett ??
2013. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!