Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez ebben a korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez ebben a korban mennyire ciki, gáz, béna, lúzer dolog?

Figyelt kérdés
Szóval, 26F vagyok és még otthon élek a szüleimmel egy panel lakásban 1 kis szobában.. Ami alapból lehet, hogy nem gáz, de van munkám, hál istennek jól is keresek, simán megtehetném, hogy albérletbe költözzek, de sose jutottam el odáig, hogy megtegyem, bár ötlet szinten már megfordult a fejemben. Eddigi barátnőknek ez nem volt gond, Én nem csináltam belőle problémát, Ők sem, legalábbis látszólag. Szóval szerintetek gáz? Ez gondot okozna nektek egy alakuló vagy akár egy kialakult kapcsolatban? Amúgy mennék is, meg nem is, hezitálás van, bár eddig 60-40 a lelépés javára..

2013. aug. 8. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én egyáltalán nem tartanám ezt cikinek.

viszont, ha az illetővel komolyabbra fordulna a kapcsolatom, azt nem viselném el, hogy oda költözzek hozzájuk.

2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mennyit keresel?

Mi az állásod?

2013. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó :D eleget.
2013. aug. 8. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!