Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha az életkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha az életkor miatt elüldöztem valakit?

Figyelt kérdés
nagyon próbálkozott nálam, de a kora miatt nem foglalkoztam vele, aztán már ő sem. Rájöttem hogy mégis kell nekem, micsináljak?

2013. aug. 8. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már semmit.
2013. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy lány vagy :$ Mindig azok hivatkoznak az életkorra...
2013. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
huha hasonló helyzetbe voltam énis amugy, nekemis egy idősebb lány kellet de én neki nem szóval ez igy gázos de írj privit és lehet tudok segiteni :D
2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Öld meg magad! Legalább egyel kevesebb hülye lesz a földön!
2013. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Úristen... milyen hülye logika? Addig élvezed amíg küzd érted, aztán amikor végre elfelejt akkor már rögtön keresed, hogy hol van?!

Ásd el magad... helye emberi felfogás...

2013. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
növessz egy agyat?
2013. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani szokták jobb későn, mint soha. Bár az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy későn már sosem annyira jó mint időben. Ha egyáltalán összejön.
2013. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

lány vagyok igen, de ne írjatok légyszi priviket.


magam sem értem hogy miért csináltam, tök kedves volt meg minden, de később rájöttem hogy mégis kel.

2013. aug. 8. 23:11
 9/16 anonim ***** válasza:
hova valósi lány vagy?
2013. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha még nincs senkije szólj neki. Ha van, akkor fogadd el, hogy ez a hajó már elment és ne randíts bele az életébe mert már túltette magát rajtad
2013. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!