Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen tinilanyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen tinilanyok?

Figyelt kérdés

eBarmerre megyek csak olyan tinilanyokat(gondolok itt 13-16 evesekre) latok akik majdnem dupla klolyan idos pasikkal lognak, vagy egy este akar 3-4 pasival is atlepik az ismerkedesi hatart...

Vannak meg olyan tinilanyok akikert nem kell 100buliba elmenni hogy osszejojj vele, akinel nem az az eletcel hogy minel hamarab elveszitse a szuzesseget,aki a sajat korcsoportjabol valaszt es nem olyanokbol akik az apjuk is lehetnenek, akinek van rendes erdeklodese nem csak a pialas stb.

Vannak meg ilyenek? Mert sztem ez nagyon elszomorito latvany.


2013. aug. 9. 12:04
1 2
 11/19 anonim válasza:
szeretnéd ha mutatnának olyan lányokat, akik nem így viselkednek ?? példának itt vagyok én.. ;)
2013. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy?:)
2013. aug. 9. 12:21
 13/19 anonim ***** válasza:

Mindegyik legjobb barátnőm ilyen.

16/F

2013. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 HotChoc ***** válasza:
Itt a példád személyesen.
2013. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

akkor leirom a velemenyem. szerintem 2 kategoriaja van azoknak a lanyoknak, akik idosebb pasikkal lognak: akiknek a szivuk melyen az a vagyuk (sokszor nem titkoltan), h szexeljenek -ez sztem gaz.

Viszont. Akarhogy is nezem, a korombeli (16-) fiuk, lehet, h azt mondjak, hogy jajj, veluk aztan senki nem all szoba, es mikor megis, ahogy beleesik a periferiajaba egy dogos, meno, gazdag, pozolos kiscsaj, szarnak ra a szerenyebb nokre.

ezert a szereny lanyok, akiket mar tudnak ertekelni, de a 21+ -os pasik, hat bizony, igen, a szereny, okos, szep lanyok oket valasztjak. es igazuk van...


es ez elsore lehet, h altalanositasnak tunik, mert ismerek olyan fiut, aki nem ilyen, de valljuk be: ez igen ritka.


es akkor meg szot sem ejtettunk a leanyalom sracokrol- edzett test, van esze, es meg jol is nez ki, hat ok mar csak az olyan lanyokkal allnak szoba, akiket mar a fel varos 'felprobalt'. majd kinonek belole.


es elmondok egy titkot. ezek a meg szuzies, titokzatos, kihaltnak hitt csajok nem a kedvelt, felkapott party helyeken fognak ismerkedni - persze ez is altalanos, nem mondom, h parszor nem mennek el ilyen helyre

2013. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"regenyiro" vagyok: sosem volt meg pasim, de amit latok, en a 18+ korosztalyt reszesitem elonyben, az erettebseguk miatt.

persze, lehet, h majd a Ő egy korombeli lovag' lesz :)

16/l

2013. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Hello.:-) 16eves csaj vagyok nincs baratom elegge nagyszaju porgos vagyokmegmindenes szoktam bulizni jarni DE nem az a h*lye p*csa kategoria vagyok(messze nem!!) igen sajnos egyre tobben olyhanok de en buszke vagyok ra hogy nem!;) velemenyem szerint 16eves csaj eseten belefer a 21eves barat meg de idosebb sztem mar nagyon para...es tok igaz amit mondassz!;)sanjos:///
2013. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Regenyiro!!! Egyet ertek veled enis 16/l vagyok es 18ev koruli pasik komolyabban vesznek ertekelnek.;) tok jogos. Puszi Zs:*
2013. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Persze,hogy láteznek :D Én is ilyen vagyok , meg amúgy kb. az egész osztályom, pedig mi is szinte Budapesten élünk
2013. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!