Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Nagyon önző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Nagyon önző vagyok? Csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
lényegében semmi baj nincs köztünk a barátommal, csak éppen beteg..vagy olyasmi, meg ez a meleg is rá tesz egy lapáttal. Pár napja megy ez a rosszullétes dolog nála és nagyon nagyon aggódtam miatta. Úgy volt, hogy ma találkozunk, nála alszok, de délben rosszul lett és orvoshoz kellett vinni. Most már sokkal jobban van, és azt mondták, hogy semmi komoly. Mégis aggódtam és sírva fakadtam. Most napokig pihennie kell még, de én hétfőn elutazom egy hétre és talán csak pár órára találkozhatunk előtte. Egy hónapja is ez volt. Mikor elutaztam egy hétre előtte beteg lett majd két héti nem találkoztunk, mert makacskodott, hogyha beteg ne menjek ki hozzá. Most hívtam, hogy jöjjön el velem nyaralni, mert csak alig két órányira leszünk, de nem jutott eszembe hogy pihennie kéne, csak mikor nemet mondott. Alig válaszolgat az üzeneteimre is most, persze gondolom mert beteg. Azóta folyton rámjön a sírás, ha csak arra gondolok, hogy megint nem láthatom egy hétig és megint beteg. A legfontosabb persze, hogy jól legyen, de nem bírom ki nélküle. Én nem tudom. Olyan vagyok mint egy hisztis lassan. Folyton sírva fakadok. Tiszta hülyén érzem magam. Pont most kéne normálisan viselkednem és inkább szurkolni, hogy meggyógyuljon..persze csinálom, de egyszerűen nem tudok nem sírni. Borzalmasan fáj, ha csak belegondolok is, hogy megint messze lesz és megint egy buta betegség miatt nem találkozhatunk előtte. Mi van velem?

2013. aug. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A Válasz egyszerű, nem önző vagy nem hülyültél meg csak egyszerűen SZERELMES vagy:) Teljesen normális az ahogyan viselkedsz, minden szerelmes ember a szerelmével szeretne lenni és minden percet vele tölteni,az más kérdés, hogy a barátod is szerelmes e beléd?!!!!!
2013. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ASOT ***** válasza:
Hisztis vagy mint a kislány aki a boltban kéri az anyukáját anyuuuuu kinder tojást akarook, nem kislányom most nem lehet, de nem az kelll vegyéél, majd az áruház közepén elsírja magát mint akinek a lelkébe tiportak aztán folytatjka de már csendesebben a hisztit.
2013. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első..:) Persze szerelmes elém, tudom biztosra. Gondolom csak neki is rossz napja van, meg elege a rosszullétből. Csak most valahogy átsiklottam efölött és folyton sírvafakadtam:/
2013. aug. 9. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Hamarosan biztos jobban lesz! Addig te is kipihened magad és új, tiszta lappal indultok a dolgoknak! :) A lényeg, hogy ha beteg akkor azt meg kell értened. Ha pl én beteg vagyok jobban szeretek egyedül lenni, kipihenni a nyavaját és mikor már teljesen jól vagyok, na akkor jöhet a többi. Szerelem, család,barátok! Lehet hogy ő is így van ezzel:)
2013. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehetséges. köszönöm:)
2013. aug. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!