Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról hogy egy magyar lány és egy pakisztáni fiú összejöjjön, ráadásul 7 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már vannak itt hasonló kérdések, de kíváncsi lennék mindenre, pozitív és negatív véleményre is. (Tudom hogy a rasszista és diszkriminatív hozzászólások sem elkerülhetők.) Egy 16 éves lány vagyok és udvarolt nekem egy 23 éves pakisztáni fiú. Egy vonaton találkoztunk, angolul beszélgettünk, majd kb. fél évig chateltünk egymással (kisebb kihagyásokkal, valamikor sűrűbben), de mindig elutasítottam akárhányszor felmerült a lennél-e a barátnőm téma. Nem telefonáltunk, nem kameráztunk, csak beszélgettünk (legtöbbet facebookon), de őszintén be kell vallani teljesen belezúgtam :/ Sokan mondták már hogy csak hiszékeny vagyok, de azok alapján amiket írt szerintem ő is belém. És miért maradt volna velem hónapokig csak bezsélgetni, ha látja hogy nem vagyok valami könnyűvérű és valószínűleg nem tudunk találkozni. Nem akarom hosszan taglalni, akik olvasták egy korábbi kérdésem ismerős is lehet nekik a sztori. A fiú muszlim, jelenleg Olaszországban él egyedül (barátaival, nemrég költözött oda, eddig közel volt a családjához) és "súlyosbító tényező", hogy lejárt a vízuma, így jelenleg papírok nélkül vár menkült dokumentumokra. Nagyon őszintén elmondott mindent amit kérdeztem. Egyébként leérettségizett, lediplomázott még Pakisztánban, dolgozott is, habár az elmúlt hónapokban csak a barátai adtak neki munkát. Mentségére szóljon hogy nagyon kedves, imádok vele beszélgetni és mindig ott van ha szükségem van rá. Nagyon jól megértjük egymást. A vallása nem jelent semmit, azt mondja hogy nem tartja a szokásait, nekik nem lehet több feleségük, már 4 éve Európában él, annyi a különbség hogy nem eszik sertést. Egy dolgot nem szeret bennem, azt, hogy túlságosan befolyásol a családom és hogy nem szeretnék kimenni hozzá. (Amúgy sem tudnék, mert még nem vagyok 18.) Pedig ő többet szeretne csak beszélgetésnél, többet érez irántam. Tudom hogy még fiatal vagyok és "könnyen átverhető", még nem is volt ezelőtt pasim, de szeretem ezt a fiút :( És ő is látja hogy én nem adom meg könnyen magam, nem csak játszadozik. Szóval ti mit gondoltok erről az őrültségről? Tudom hogy sok rosszat írtam róla, de a jó dolgok többségben vannak, legalábbis a mérlegen az a nehezebb oldal. A szüleim nem nagyon tolerálják, viszont ez a fiú nagyon rendes, és sokan mondják hogy a kor nem számít. Mi van ha nekem Ő a nagy Ő? Nem hiszem hogy velem lenne ilyen sok idő után is, és nemhiszem hogy a 18. szülinapomra vár. Szóval én elutasítottam, de legszívesebben kimennék hozzá, csak félek mit gondolna a környezetem. Szerintetek is csak pedofil és egy hatalmas hazugsággyár lenne? Vagy kockáztassak? De ha elszúrom még csak 16 vagyok és akkor gáz van :/ Vélemények? Felejtés vagy mégérné? (A felejtést már próbáltam, nem megy, volt amikor nem beszéltünk jó sokáig, de akkor is visszajött hogy hiányzok neki, úgyhogy a felejtés elég kilátástalannak tűnik.)

2013. aug. 10. 16:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%

Szóval okostelóra meg mobilnetre van pénz,hozzád utazni meg nem?


Ez enyhén is gyanús másrészt ha igaz,jól mutatja hogy mennyit számítasz neki..

2013. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 A kérdező kommentje:

:(

Azt mondta hogy nagyon drága utazgatni, nem engedheti meg magának. Főleg most, hogy vár a táborra. (Mert annyian vannak hogy még nincs is bent). Centre pontosan elmondta hogy mennyi pénze ment el eddig a papíros ügyek intézésére, és tényleg méreg drága. De azért jól esett volna ha annyi pénzt félre tudna tenni hogy idejöjjön. Habár nem tudom hogy akarom-e igazán hogy idejöjjön... Akkor lehet hogy csak rosszabb lenne a helyzet.

2013. aug. 10. 18:34
 43/75 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is furcsa hogy mennyire ismered te ezt a fiút. Merthogy te magad és a válaszolók is beszélnek itt az arabokról. Pakisztán Indiában van. Tudod egyáltalán, hogy honnan származik? (az hogy muszlim az stimmel, a pakisztániak általában azok)

Egyébként idősebb, tapasztalt nőként annyit tudok javasolni neked: messzire kerüld el. Egy ilyen korú férfi nem vár rád éveket nő nélkül. Tehát hazudik. Ha hazudik ebben, akkor másban is. Azon kívül hajlandó lenne érdek házasságra papírért? Milyen ember ez? Annak a nőnek majd mit fog mondani, azt is behálózza a szerelmével, meg hogy gyereket akar? A muszlim vallás meg nem európai nőnek való.

2013. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy honnan származik, és tudom hogy nem arab, de itt lényegtelennek találtam, Pakisztánból az Indiával határos Punjabból való, még azt is tudom melyik suliba járt. Egyszer "learabozam" és kikérte magának hogy ő nem az.

A papír házasságot nyilván csak olyan nővel gondolta aki szintén érdekházasságra vágyik. Sajnos elhiszem hogy közben volt más nőkkel, mi értelme lenne egy 16 éves gyerekre várni, akivel az sem biztos hogy tud majd mégegyszer találkozni. (Habár mondjuk nekem elég fura hogy egy férfi nem tud hosszabb időt eltölteni nő nélkül, milyen dolog ez már?) Őszintén azt csinál amit szeretne, ez az ő élete és lelkiismerete, felőlem 20 nővel is lehetett már, mert nem vagyok a barátnője. Mondjuk ha tényleg így lenne az eléggé fájna...

2013. aug. 10. 19:14
 45/75 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak szerettem vele beszélgetni. Hallani hogy mi van vele, hogy éli a napjait. Nagyon-nagyon rendes (és érdekes is), mindig vártam a következő alkalmat hogy beszélni tudjunk. Kedveltem és nekem ennyi elég is lett volna. Ezt csináltuk fél évig. 1 órát beszéltünk élőben aztán fél év chatelés... (Azért ez durva.) Ha az elején nem is tetszett volna, nincs olyan ember aki ennyi idő után ne szeretett volna belé. Az csak olaj volt a tűzre hogy szerelmett vallott, nem is egyszer. Most azért nem beszélünk, mert bántja hogy nem tud velem találkozni, azt mondta hogy rossz ha tudja mi van velem, de semmi más. Olyat is mondott hogy egyrészt megijesztett a családom, másrészt velem nem akarja ezt csinálni, túl "ártatlan" vagyok hozzá, és inkább találjak magamnak egy rendes magyar fiút. A szerelmi vallomása után kis idővel ezért hagyott ott, mert nem tud csak beszélgetni velem és nem érezni közben semmit. Voltak időszakok amikor például letiltottam skyperól én, mert elegem volt, de most ő fejezte be. Ez most vagy azért van mert már un, vagy azért mert látja hogy nem vagyok könnyen rászedhető, vagy talált valakit, vagy tényleg így gondolja. Ha az utolsó az elég romantikus lenne...Azt is mondta, hogy ha valamikor találkozni akarok vele, akármikor, ő várni fog rám, és állja a jegyet is vissza Magyarországra, és ha véletlen úgy döntök hogy a barátnője akarok lenni, akkor ok, és szívesen beszélget velem továbbra is. Én meg azt mondtam hogy akkor szia. Sőt, volt egy veszekedésünk is, amikor mindent elmondott hogy mi volt abból hazugság amit valaha mondott. És csak kicsi dolgok... Szóval... óh, ez olyan rossz... Életemben nem kaptam még olyan szép sms-eket mint tőle, és senki nem várt még rám órákat hogy beszéljünk, vagy maradt fennt hajnalig... Lehet hogy hazugság volt az egész, de olyan mesebeli volt. Igen, még szép hogy elolvadam tőle... De nem vagyok arra képes hogy odamenjek hozzá, hogy figyelmen kívül hagyjam a családomat vagy hogy rábízzam az életem egy idegenre. Nagyon- nagyon remélem hogy hamarosan fogok találni egy magyar fiút és elfelejthetem ezt az egész őrültséget...
2013. aug. 10. 19:28
 46/75 A kérdező kommentje:

Túl közel kerültünk egymáshoz ennyi idő alatt... Túl sok mindent tudok róla és ő is rólam. Akkor is ha hazudott... azért ahhoz sok türelem kell hogy hónapokig hazudjon marhaságokat mint a vízfolyás. De kivétel nélkül mindenki azt mondja hogy ne higgyek neki. Többször volt olyan hogy egy darabig szüneteltettük a beszélgetést, de mindig visszajött hiányzol kifogással. Most nincs itt és szerintem nem is lesz ha ő hagyta abba ezt az egészet. Csak kíváncsi voltam ki hogy reagálna erre a szituációra. Nem voltam olyan hülye mint ahogy gondoljátok. Nem mondtam neki hogy szeretem csak úgy, nyilván tudta de nem tettem ilyesmit. Szóval bele kell nyugodnom hogy vége. Nehéz lesz ellenállni ha megint visszajönne. Függője lette a beszélgetéseinknek, a fenil-etil-amin (szerelem/boldogsághormon) is egy drog. Nálam elég erős... Tényleg szeretem... lehet hogy szeretethiányos vagyok, de akkor epekedhetnék plátói magyar fiúk után is. Talán csak annyi hogy az ellentétek vonzzák egymást. De ha fél év után tényleg itt tud hagyni, akkor ez az egész tényleg csak egy nagy poén volt... :(

Ha még valaki olvassa ezeket és nem unt meg nagyon (tudom, bocsánat, valakit ki is akasztottam :/ )akkor mostmár inkább módszereket írjatok hogyn tudom elfelejteni... És köszönöm hogy megerősítettétek a barátaimat, már nem is tudom hánnyszor, hány embertő hallottam hogy hülye vagyok. Akkor csak van benne valami igazság...

2013. aug. 10. 19:48
 47/75 anonim ***** válasza:
Magyarok is tudnak neten összefüggően hazudni napi 4-5 órán át hónapokon keresztül.
2013. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 A kérdező kommentje:

Ezzel most rám gondoltál?

Én sosem hazudtam neki... (Ha a hallgatás nem számít hazugságnak)

Nem hiszem hogy egy ember -nemzetiségtől függetlenül- öntené a baromságokat 4-5 órán keresztül. Annyi jó érzés és lelkiismeret mindenkiben kell hogy legyen, hogy ne tegyen ilyet...

2013. aug. 10. 20:20
 49/75 anonim ***** válasza:
Nem rád. Csak ebben nincsen semmi hihetetlen.
2013. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 A kérdező kommentje:

Ha pedig rá gondoltál, akkor jó, elhiszem hogy nem minden volt igaz amit mondott. Elmondta hogy amikor a vonaton találkoztunk, akkor tényleg csak tetszettem neki, és megindult a fantáziája, de ezt sejtettem is a viselkedéséből. (Első találkozás után ki ad puszit, kér telefonszámot, megkérdezi hogy nincs-e kedvem tovább menni vele Pestre és megcsókolhat-e???) Utána nagyon meg voltam ijedve mi a fenét csináltam, miért is álltam vele szóba, sokáig nem válaszoltam neki, hátha pár nap/hét után simán elfelejt, de nem tette. Utána kezdődött a barátság, amikor már letett a fantáziálgatásokról.

Igen, hazudott... A vonaton nem is mondta honnan származik, hiába kérdeztem, csak azt hogy görögből jön... tudom... és megbocsájtottam neki...

De például te elmondanád a barátod nevét aki szállást adott Magyarországon hazugság gyanánt? Még mesélt is róluk. Elmesélted volna, hogy elfogott a magyar rendőrség, adott neked menekültpapírt, de nem maradtál, mert nem volt neked szimpi munka? Magyarul (mármint angolul) közölte hogy elszökött innen. Vagy hogy hol tanultál, mit tanultál, milyen nyelven beszélsz, 3 húgod 7 bátyád van, hány évesek, hol vannak, szüleid meghaltak, mestéltél volna-e az előző barátnődről ha kérdezlek, vagy a szörnyű múltadról hogy hogy milyen benzinkúton és gyárban dolgoztál görögben közgáz és újságíró diplomával, vagy a régi pakisztáni életedről, elmontad volna-e mennyi pénzed van, mennyit költöttél és (hosszú fűzögetés után) hogy mennyire megbántad hogy eljöttél onnan ebbe az őrült Európába? Vagy csak úgy szimplán ott lettél-e volna a helyében ha szomorú vagyok, meghallgattad volna-e a hülye családi marhaságaim, vagy küldtél-e volna exxtra kedves és cuki sms-eket, üzeneteket stb.? Vagy annak mi értelme lett volna hogyha elhazudod hogy még hány percig főzöd a csirkéd? :D És nem gazdag, egy csomó pénzt költött, a barátai leptopjairól írt néha, és hiába 400 forint egy óra netcafé, csak miattam egyhuzamban lenyomott napi 2 órát... Ő megtette... Ráadásul a kiborulásaim után akárki lazán lelépett volna pár hét után. Megkérdezte mi újság velem,hogy vagyok, beszéltem neki az idióta napomról a nagymamámmal és egy fél óra után derült ki hogy amég mondtam a hülyeségeim, meg sem szólalt, de ő száz másik menekülttel alszik egy vadidegen helyen kaja, ágy nélkül... mármint ők főznek, kint vannak a szabadban egy focipálya régi melléképületében és várják mit hoz a holnap... Ilyeneket nem talál ki egy épeszű ember főleg ha fel akar szedni. Azt mondta akkor hogy nem akar semmit, örül ha kibírja, csak jó érzés és megnyugtató velem beszélni. Szerintem ő nem az a tipikus rosszfiú, akkor is ha beismerte hogy első alkalommal csak pár órát szeretett volna velem tölteni, mondhatnám egy éjszakát, aztán lelépni. De megbánta. Én imádtam őt, és valamiért úgy érzem hogy még nincs vége. Ha lenne egy napom, amikor azt tehetnék amit akarok következmények és jövőcsorbulás nélkül, tuti elmennék hozzá... 1000% Talán csak a jövőtől félek... Őszintén még örülnék is ha kapna papírt akkor is ha utána faképnél hagy. Szerintem eleget szenvedett már. És nem érdekel hány nővel volt. (Habár nem hiszem hogy ott hemzsegnének a nők.) A barátja voltam, és igen, bíztam benne... talán túlságosan is... Jobb mint egy legjobb barátnő... Soha többé nem fogok hozzáfoghatóval találkozni. Elszúrtam a lehetőségem. De nem kockáztathattam ennyi mindent... Bocsánat a hosszúságért, róla 10 oldalt is tudnék ömlengeni akármit gondonak róla...

2013. aug. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!