Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki kezdene kapcsolatot vak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdene kapcsolatot vak emberrel?

Figyelt kérdés
Ha az illető önálló, simán képes arra, ami az életének teljességét jelenti.
2013. aug. 11. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Ha egyszerűen valami megragadna benne, akkor is képes lennék együtt lenni vele, ha vak, hanem. Attól még ő is teljes ember.
2013. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 6 évig voltam együtt egy vak pasival, teljesen önálló volt, volt és van is munkája, főzött, takarított ha kellett. Szerintem megint összejönnék vakkal, ha úgy hozná az élet.
2013. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De kitudják tapogatni a kezükkel, hogy egy pattanásos kampósorrú bányarém vagy e.
2013. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2013. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
aki szerelmes.
2013. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan azt mondják, hogy persze. Miért ne?!

Nekem van egy vak ismerősöm. Látom, hogy küzdenie kell azokért a dolgokért, amit mi látók simán megkapunk. Nagyon azeretem azt az ismerősömet. Jó fej, aranyos, kedves és életvidám, de én képtelen lennék összejönni vele

2013. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalább nem számít neki a külső.....
2013. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Legalább nem számít neki a külső"


Na haragudj, de ez nem így van. A legtöbb vak ismerősömet nagyon is érdekli a párja kinézete. Csak nem az arc szépsége érdekli őket, hanem a testalkat, a bőr szépsége, a haj.

2013. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a szerelem elvakítana, akkor nem zavarna
2013. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!