Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan 17 éves lány, aki nem járt még és nem jár most sem senkivel?

Figyelt kérdés
Pedig szép vagyok (mások állításai és az utcán bámuló pasik száma alapján), kedves és nyitott, és mégsincs senki. Ebben a korban mindenki jár valakivel, csak a nagyon csúnya lànyok nem, nem? Nem tudom, baj van-e velem, engem soha nem szólítanak le, az ismerőseim közül meg, aki velem akarna lenni, nagyon nem jön be nekem. Ne írjatok priviket, csak kérdzem,hogy ez baj-e, mit tegyek, hogy kitörjek ebből az állapotból? Minden kicsit is szép csajnak van kapcsolata (jó, nem mindig igazi szerelem az a kapcsolat, de akkor is...). Mi a baj velem?!
2013. aug. 11. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Félénk vagy :)
2013. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"pedig szép vagyok"

-lehet hogy hazudnak

-bámulás: lehet kirívóan öltözködsz

2013. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erre magadnak kell rájönnöd, mi nem fogjuk ezt tudni.
2013. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a másik nemet képviselem, de igaz rám amiket leírtál :) 19/F Ha priviben küldesz egy képet szívesen segítek :)
2013. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, kérlek, ebbe ne menjünk bele, szép vagyok (vagy ha nem hiszed el, akkor kezeld úgy a kérdést, hogy egy általad szépnek gondolt lány írta ki), nem az a probléma, hanem más, épp ezt nem tudom,hogy mi.
2013. aug. 11. 18:47
 6/15 A kérdező kommentje:
De a kérdés csak az, hogy egyedül vagyok-e ezzel? :) hogy van-e még olyan 17 éves, normális, szép csaj, aki egyedül van.
2013. aug. 11. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Biztos van, 17 évesen mégcsak a tinikor közepén vagy...
2013. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég akkor nem küldesz képet, bocsi, hogy vannak még akik segíteni akarnak -_- #3 megmondta a választ ez esetben!
2013. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

igen ez majd a saját életedben jössz rá alakul, ahogy ÁLTALÁBAN az embereknek, erről eszembe jutott pont egy kérdés, nem értem, néha olyan alapvető dolgokat kérdeznek, ami olyan,,, ááá nem is tudom, de nem lehet rá értelmes választ adni


*********************

1. igazából úgyse lehet megmondani mi bajod max tippelni lehet össze-vissza

2. régen se kérdezgettek az emberek itt minden francot mint hogy miért süt a nap, és miért meleg érzés a meleg?? kb., de mégis megtudták oldani az életüket


VAGY komolyan?? akik idejönnek a mit tudom én milyen kérdéseikkel, azokból cááh, hiányzik,, egyszerűen bármiféle ösztön, intuíció, józan ész, érzések,, nem értem,, hogy egyáltalán azt feltételezi hogy ide kiírja az ér valamit? nah mind1,

**********************


szóval ja, most tessék itt van rögtön hogy lenne, csak az meg neked nem jön be, azt ennyi. Pl. próbálj olyan emberek társaságába mozogni akik bejönnek neked

2013. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az eddig írtak alapján úgy látom kissé beképzelt vagy és baromi nagyok az igényeid.

Nem tudom mit kellene tenned, ha jól érzed így magad akkor csináld, ha nem akkor változtass, ennyi.

2013. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!