Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan 17 éves lány, aki nem járt még és nem jár most sem senkivel?

Figyelt kérdés
Pedig szép vagyok (mások állításai és az utcán bámuló pasik száma alapján), kedves és nyitott, és mégsincs senki. Ebben a korban mindenki jár valakivel, csak a nagyon csúnya lànyok nem, nem? Nem tudom, baj van-e velem, engem soha nem szólítanak le, az ismerőseim közül meg, aki velem akarna lenni, nagyon nem jön be nekem. Ne írjatok priviket, csak kérdzem,hogy ez baj-e, mit tegyek, hogy kitörjek ebből az állapotból? Minden kicsit is szép csajnak van kapcsolata (jó, nem mindig igazi szerelem az a kapcsolat, de akkor is...). Mi a baj velem?!
2013. aug. 11. 18:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én is 17 éves vagyok és én is szépnek tartom magam engem is megábámulnak sőt meg is szólítanak az utcán!

És nekem sincs barátom! :/

Tehát nem vagy egyedül nyugi!

2013. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem, kérlek, ebbe ne menjünk bele, szép vagyok"


meg is találtuk a problémát. beképzelt vagy.

2013. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18 évesen volt az első barátom, akkor vesztettem el a szüzességemet is :) most 19 vagyok, velem sem az volt a baj, hogy csunya lennék (sőt! mások nagyon szépnek tartanak engem is), de én iszonyat válogatos voltam ! Ha 17 évesen nem állsz le egyből az egyik helyesebb sráccal, csak hogy legyen barátod, az nem cink, sőt ;) viszont lehet kicsit félsz a kapcsolatteremtéstől, lehet picit félénk van, de ugyis eljön az a fiu, aki majd minden gátlásodat feloldja ! Szerintem csak várj :)
2013. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt és most sincs barátom, pedig 17 vagyok. Nem tartom csúnyának magam, válogatósnak sem és félénknek sem, butának sem. Szóval, nem tudom, mi lehet a baj... :)
2013. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, akkor nem sírnál itt!
2013. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!