Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem akarnak jól kinézni? Miért nem edzenek?

Figyelt kérdés
Vagy ez egy ilyen folyamat, hogy aki alapból jobban néz ki és visszaigazolást kap erről, reakciók stb., az akkor még inkább meg akar felelni és még jobban akar kinézni? Aki meg nem néz ki olyan jól és nem tapasztal pozitív visszajelzést az nem tudja milyen érzés és ezért nem is érdekli annyira?
2013. aug. 11. 22:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
50%
Lusták
2013. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 Sir Sarcasm ***** válasza:
Ne filozofáld túl haver, az emberek szimplán csak lusták. Én edzem és nem is nézek ki már annyira szarul, mint azelőtt :)
2013. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:

Nem értem miért csak az edzéstől lehet szép valaki.

Különben van egy ilyen vetülete is. Csinálsz valamit, van pozitív reakció, akkor az motivál, de azért ez ennél komplikáltabb, vannak lusták, kitartóak, igényesek, igénytelenek stb stb

2013. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Lány vagyok :)


Ja...Lusták. Igen, ez is egy opció.

2013. aug. 11. 22:26
 5/43 anonim ***** válasza:
Én is edzek, az ujjaimat, miközben kockulok. Hidd el néha az is jól jön, ha jól bánsz az ujjaiddal, he-he.
2013. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen nem érdekel ... Nem vagyok se több se kevesebb azoknál akik gyúrnak edzenek. Egyszerűen nem fogom erre pazarolni a szabad időm. Így is gyorsan elmegy az élet, nem hogy még ilyenekkel foglalkozzak. Anélkül hogy rendszerezném, vagy törekednék rá, úgy is mozgok eleget és megvan a megfelelő izomzat, illetve alak. Nem fogok órákat súlyzózni ami nem teljesen egészséges, meg hülye éttrend szerint enni csak azért hogy 1-2 lány elcsöpögjön még a látványomtól is. Az akinek kell tetszek anélkül is a többi meg nem érdekel :)
2013. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyet, hogy CSAK az edzéstől lehet szép valaki?Persze, most inkább a testre gondoltam, mivel a fejen nagyon nem tudsz változtatni, de a testen igen, márpedig azt csak edzéssel és/vagy diétával.
2013. aug. 11. 22:27
 8/43 anonim ***** válasza:

Én lustaságból. Meg ego. Úgy hiszem, hogy a bicepszem hiányát kompenzálja a személyiségem. Az eddigiek alapján működik.

Sok emberre amúgy inkább ráférne pár (tan)könyv, mint pár kiló izom... De ez egyéni meglátás.

2013. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg, hogy egy rendes izmos test rengeteg pénzbe, munkába, időbe, pihenésbe kerül és nem tudja ezt mindenki megengednie magának ebben a szegény országban! Én is kigyúrnám magam, komolyan, de jelenleg a csekk kifizetésérért imádkozom, hogy elég legyen az a szánalmasan kevés fizetés a családnak. Sajnos sok lány nem érit meg, azt hiszi, hogy hát ott van a két súlyzód csiánljad meg fekvőzzél és máris kigyúrt állat leszel, hahaha jó vicc, ha cask ennyi lenne én már kigyúrt állat lennék rég.
2013. aug. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy azok néznek ki jól?? Az kéne még, hogy mindenki olyan legyen... fújj!
2013. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!