Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok kudarc, sok csalódás, sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kudarc, sok csalódás, sok fájdalom?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy tűnik nagyon sok dolgot kell lenyelni és elviselni minden félét mikor az ember megpróbál egy kapcsolatot . Ezt így kell elfogadni ,hogy nagyon rögös az út a párválasztásnál , aztán lehet jól meg is járja az ember végül a választottjával. Sokan meg csak az ex miatt mennek bele valami újba csak hogy az lássa ,hogy van ám más nem kell aggódni nem sír ám utána senki. Na meg házasságot is kötnek ,csak hogy ne legyen az hogy keseregnek a nem sikerült volt kapcsolaton .

#hiba #ex #fájdalom #csalódás #majd én megmutatom
2013. aug. 13. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

előfordul,és mi a kérdés?

A kudarc járhat sok csalódással de nem biztos h sok fájdalom is társul hozzá.

2013. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És akkor mivan? Ezzel mindenki tisztában van.

De ha mindenki negatívan állna hozzá nem lennének párok.

Nem mindig az első pasi vagy első lány lesz az akivel boldogok leszünk.

2013. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az van hogy sokan végül azzal sem boldogok aki a sokadik kapcsolatuk és aki mellett megállapodtak .No de mindegy . Annyi hogy nekem a szakítások nem mennek könnyen ,de ezzel sem vagyok egyedül .


Az igazából a kérdés hogy az törvényszerű ,hogy a nagy átlagnak sok fájdalmon kell keresztül mennie ,mire kiköt valaki mellett ? Hacsak bele nem keseredik és el is utasítja az egészet úgy ahogy van . Mert minek az a sok kínlódás mikor csak a fájdalom meg a megbánas a vége meg ,mint a Mézgáékban "Hogy miért nem a Huffnáger Pistihez mentem ? "

2013. aug. 13. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy valaki sokat szenvedjen, míg párra talál (olyanra akivel megállapodik). De ez a gyakoribb.


Én 19 évesen kezdtem pasizni, nem volt könnyű sokat csalódtam. Fájdalmas, volt, sokat voltam magányos. A legtöbbször engem hagytak el természetesen. Ha kicsit hosszabb kapcsolatom volt, abban sem voltam boldog. Sosem találtam olyan pasit aki személyiségben , szexben passzolt volna hozzám. Ez az időszak 5 évig tartott.


Aztán adott egy 20 éves srác, már majdnem 21. Nem volt még párkapcsolata, sem kalandja. Szűz. Csak szimplán magányos. Aztán egyszer csak gondol egyet, elkezd ismerkedni. Pont én vagyok az egyik nő, akinek azon a társkeresőn ír, ahol én fél éve vagyok fent az interneten. Ekkor én 24 éves voltam.


Ismerkedünk, beszélgetünk, majd nagyjából 3 hét után randizunk is. Mindketten érezzük, hogy Ő az:)


Ez több mint 3 éve történt, 20 hónapja már házasok is vagyunk. Mindenben nagyon összepasszolunk:)


Szerintem az a gyakoribb, aki több év próbálkozás , csalódás után leli meg az igazi boldogságot, szerelmet. De van olyan is, aki elsőre:) Illetve olyan is, aki soha. De ez szerintem ritkább.


A férjem sokszor mondta azóta is, hogy élete legnagyobb szerencséje volt, hogy elsőre megtalálta az igazit:)


27/N

2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:) Hát én is elsőre akartam ,aztán nem úgy lett . Hm ezt már mástól is hallottam ,hogy tudni lehet ,hogy a másik az igazi , megérzi az ember . Én nyuszi vagyok nem akrtam sokminedkivel sokmindenen keresztülmenni ,de úgy tűnik így lesz .
2013. aug. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!