Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem akarnak a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarnak a pasik olyan csajjal jarni, aki jo no es egyben okos, vicces is? Miert kerulik az ilyen csajokat, meg a jo pasik is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A pasik nagy resze ida is van ertem, csak pont az a pasi nem kezdemenyez, aki nekem kell mar tobb, mint ket eve. Tudom, hogy tetszem neki, mert mindig bamul, es regebben probalt is szediteni a haverjaval.
2013. aug. 13. 15:01
 12/20 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lánnyal szeretnék járni, csak még nem találkoztam ilyennel :/
2013. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez egy felszínes csaj, külsőségek alapján ítél, a kérdéséből és a válaszából kiderül, hogy vannak, akiket érdekli, csak neki nem elég "jók" (jól kinézőek), és most csodálkozik?
2013. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Legközelebb légyszíves ne itt sajnáltasd magad evvel a jellemmel. A kérdésednek semmi köze a problémádhoz.
2013. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy próbált szédíteni a haverjával?

Ennek szerinted van értelme? Lehet, hogy okos vagy élőben, de a kommentjeid alapján nem tűnsz annak...

2013. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert túl szerény :)
2013. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nincs is ilyen nő. lehetsz okos meg szép is egyszerre de akkor már férfi vagy
2013. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17


...mondják ezt azok a férfiak, akik az ilyen nőknek nem kellenek :P

2013. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lehet megbámulnak mert szép vagy, de az nem jelenti azt, hogy jó nő is vagy azért a kettőt ne keverd :D

Amúgy meg manapság kit nem bámulnak meg csak a bányarémeket max. Szóval lehet, hangsúlyozom lehet, hogy veled van a baj, és neked kéne valamin változtatni. De mivel nem ismerlek, nem tudhatom.... :)

2013. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A válaszaid és a kérdésed alapján, te BIZTOS, hogy nem az vagy, akinek hiszed magad. Ezzel az okoskodó stílussal nekem se kellenél, akárhogy is nézz ki.
2013. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!