Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet így? Titkolózni, relyteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így? Titkolózni, relytegetni a magánéletet az otthoniak elől?

Figyelt kérdés
Gátlásos csaj vagyok , nem hordok haza semnkit akivel találkozgatok ,mert olyan komoly kapcsolat még nem volt . Szóval nem szeretem ,bevonni a familíámat hogy ki is az akivel pillanatnyilag találkozgatok ,mert nem szeretem mikor ezen témáznak , nem csak velem ,hanem mással kapcsolatban is . Azt az én magánügyemnek tekintem ,hogy megy, meg alakul a dolog . Nem akarom ,hogy azon rágódjank hogyan is alakul ,meg na mi lesz elvesz-e meg ilyenek . Viszont ez me nem esik jól annak akivel vagyok ,bántja hogy titkolom otthon .

2013. aug. 13. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Sajnos ez annak köszönhető, hogy gyerekként kezelnek a szüleid. Mikor fog ez megváltozni? Majd ha elköltözöl.
2013. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell a családot bevonni. szerintem ráér, amíg komolyabb kapcsolat nem lesz. hány éves vagy amúgy?
2013. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég idős vagyok már , csak hát igen még itthon élek . Az az igazság ,hogy nincs kedvem magyarázkodni meg minden .Meg mikor vége a dolognak akkor ne kelljen már ecsetelni miért meg hogy .
2013. aug. 13. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, én egy magas, sportos helyesírási szótár vagyok. Találkoznunk kéne sürgősen!
2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak itt nálam rosszabbak is . Igyekszem helyessen írni . Lehet ,hogy nem mindíg sikerül .
2013. aug. 13. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

:O mintha én írtam volna. remélem a barátom nem olvassa el, mert tuti azt hinné, hogy én írtam...:P


Én megmondtam a barátomnak, hogy sajnálom, hogy rosszul esik neki, de még nem akarom, hogy tudjanak róla. ez van. És igen, lehet így.

2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát eddig még nem sikerült :P

Az a titka, hogy olvasni kell sokat. Nem fészbúkot, hanem könyveket.

(Vagy bekapcsolni egy helyesírás-ellenőrzőt.)

2013. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!