Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy egyeztetitek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy egyeztetitek össze a magánéletet és az egyéb elfoglaltságaitokat?

Figyelt kérdés

Például: Ha van barátnőm egyszerűen nem nagyon megy a koncentrálás másra, az elmúlt vizsgaidőszakban is majdnem az összes tárgyam bebuktam, ha viszont nincs barátnőm és abszolút nem foglalkozok semmivel a tanuláson kívül akkor max kreditet csinálok meg négyesre, jelesre.

Egyszerűen képtelen vagyok másra figyelni, mert eluralja az agyam az aktuális helyzet. Ez mindig így volt. Gimiben anno elsőben majdnem megbuktam, mert csajoztam, barátkoztam bulizgattam, miután kissé antiszoc lettem pedig kitűnő átlagom lett.


Kíváncsi vagyok más hogy van ezzel.


2010. aug. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
sajna,dettó.
2010. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha majd agyilag is felnött leszel, akkor majd tudzs arra koncentrálni, ami fontos és éppen az adott helyzetben lényeges.
2010. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és tombolnak a hormonok. Meg különben is jobb egy csajjal lenni, mint a könyvek fölött görnyedni..22/F
2010. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az agyilag is felnőtt dologban lehet valami, de ha vizsgaidőszakban fontos mindkettő, és a barátnőmre koncentrálok akkor nem tudok odafigyelni a tananyagra, mert nem marad meg semmi, ha pedig koncentráltan tanulok akkor meg a barátnőm nem érdekel..szóval a két dolog egyszerre nem megy. Na de konkrétan ti, milyen módszert alkalmaztok, hogy a munkában,tanulásban is és a párkapcsolatban is ugyanolyan teljesítményt nyújtsatok?
2010. aug. 3. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
witcha!
2010. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanulj egész nap, de este egy fél órát vagy egy órát beszélj a barátnőddel (telefon vagy msn). Hétvégén találkozz vele 2-3 órára. Ennyit megengedhetsz magadnak, a nap 24 órájában úgysem tanulsz.

Próbáld elkülöníteni a kettőt. Most tanulok, este barátnőzök.

2010. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyesmi előfordul, és nem baj. Én mindig magamnál tartok egy határidőnaplót és abba mindent felírok, ez segít nekem szervezettebben élni. Szinte minden az időbeosztáson múlik, és persze azon, hogy mit mennyire tartasz fontosnak. Ha olyasmit tanulsz, ami valóban igazán érdekel ('szerelmes' vagy egy szakmába), akkor kb. egyensúlyt fogsz érezni a csajszi és a suli/munka közt. Egyformán fontos lesz mind a kettő. Ha vannak egyéb kötelességeid (bármi... kinek mi) ne sajnáld az időt végiggondolni, hogy mit miért csinálsz, mi miért fontos. Utána meg csak be kell osztani előre a dolgokat és rendszeresen elővenni és belenézni. Meg mindig tartani magadnál tollat, hogy ezt-azt át tudj szervezni, ha arra kényszerülsz. Szóval röviden, nekem a határidőnapló, jegyzetfüzet segít összeegyeztetni. És elég kiegyensúlyozott így az életem.
2010. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!