Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám beakar alázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nevelőapám beakar alázni a barátom szüleinél hogy én kurrva vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Itthon nincs minden rendben..

Anyuval sokat veszekszünk...

A barátommal 1 hónapja jöttem össze és ő rengeteget dolgozik.

napi 10 12 órát és csak este tudunk találkozni úgy hogy ottalszom.

Anyuék a fejükbe vették hogy én egy mocskos kurrva vagyok a nevelőapám meg 30 éve ismeri a szüleit és most részegen hazajött és megrángatott megütött és megfenyegetett.Azt mondta hogy én egy mocskos kurrva vagyok és ismeri a barátom szüleit 30 éve ,és nem engednék hogy egy ilyen mocskos lányt elvegyen és nem akarja hogy szégyent hozzak rá ezért szombaton elmennek anyuval a szüleihez és elmondják hogy én egy mocskos kurrva vagyok és búcsuzzak el a barátomtól és hogy most töltöm vele az utolsó napjaimat.

ANNYIRA ÖSSZETÖRTEM MOST!!

Eddig is gyűlöltem a nevelőapám de most...

Istenem..

annyira szeretem a barátomat!!:( Ő a mindenem.

Tényleg rengeteget alszom náluk de máshogy nem tudunk találkozni.

20 kmre lakik tőlem és este már buszok sem mennek hogy haza tudjak menni.

Mit csináljak?!

Már sírok az idegtől annyira félek!!!

M


2013. aug. 13. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg először.Aztán hívd fel a barátodat,mondd el neki mi történt,beszéljétek meg mit hogyan tovább.Ő az egyetlen úgy látom,aki most segíteni tud rajtad.(megjegyzem én a barátod helyébe kicsit összepakolnám a "nevelőapád",ha nem is durván,de biztos helyretenném.)
2013. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen, hívd fel a barátodat, mondd meg neki, hogy ki vagy akadva, meséld el, hogy mi történt, azt is mondd el, hogy részeg!, és azt is, hogy kezet emelt rád. Van egy kis időelőnyöd, a nevelőapád valószínűleg nem most fog elindulni. Használd ki, és találjátok ki ketten, mi legyen, hiszen ti tudjátok hova tudnál menni.
2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel bántalmazásért. Szerencsére a törvény bünteti a brutális szülőket. Vagy még jobb, öld meg!
2013. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Irtam a barátomnak facebookon.

Azt mondta nem tartanak a szülei kurrvának mert tudják hogy csak ilyenkor tudunk találkozni..

De biztos elfog menni hozzájuk és minden egyes rossz történetet elfog mondani rólam

Hogy anyuval hogy veszekszünk..hogy dühünkben miket mondunk egymásnak MINDENT.

Megfog alázni nagyon

Iszonyatosan félek

2013. aug. 13. 22:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Nevelőapádat fogja minősíteni ez a dolog! Ezt épelméjű emberek pedig tudni fogják! Normális ember védi a gyerekét, nem pedig alázza...Valószínűleg inkább meg fognak sajnálni téged barátod szülei, hogy kivel kell együtt élned, nem hiszem, hogy k.rvának itélnek majd emiatt!
2013. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Légyszi még irjatok!!

nyugtassatok meg merthülyét kapok..

Most is magyaráz

hogy a szülei a szemembe nem mutatják ki,de egy mocskos büdös kurrvának néznek és soha nem engednék hogy egy ilyen senki embert mint én elvegyen..

ilyeneket mond!!

anyu is a pártját fogja mert sokszor ott alszom és lealacsonyítom magam.

De máskor nem tudunk találkozni

egy szabadnapja van a héten csak szombaton

annyira félek!!

2013. aug. 13. 22:58
 17/22 A kérdező kommentje:

Én is ettől féltem hogy a szülei vajon mit gondolhatnak rólam..

És félek is most mégjobban

Nem is akartam ott aludni sokszor de a barátom azt mondta hogy megértik a szülei hogy csak ilyenkor tudunk találkozni..

ajj...félek..

2013. aug. 13. 23:00
 18/22 anonim ***** válasza:

Ha a szülei értelmes emberek, akkor látni fogják, hogy kettőtök közül te egy normális, épeszű lány vagy, nevelőapád pedig egy idióta részeges állat.


Mondd el a barátodnak a sztorit, és készítse elő a terepet a szüleinél.

/nem tudsz amúgy odaköltözni?/

2013. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁhhh..

akkor aztán még inkább magamra haragitanám anyuékat és 18 éves koromig rendőrökkel is hazavitethetnek..

De még mindig csak sírok úgy félek!!!

2013. aug. 13. 23:19
 20/22 anonim ***** válasza:

Szegénykém...borzalmas lehet,ha valakinek ennyire sz*r családja van.Én ezt szerencsére sosem fogom megtudni,de épp eszű családokban csak maximum annyi lenne a reakció,hogy ne add magad olcsón,a fiú utazzon(elsőre)de ti meg már együtt vagytok..mondjuk az egy hónap nem sok..lehet ezért mondják..csak nem intelligensek,hogy felérjék ésszel,hogy a barátodhoz mész és nem random pasihoz.

Én biztos a helyedben belevágnám anyám arcába hogy őt minősíti az ő értékét hogy összeállt azzal a barom nevelőapáddal aki nem csak hogy hülye hanem agresszív állat is....nem szép tudom,de ha kell,akkor be kell olvasni..

A csávónak meg megmondanám hogy t**karodjon a francba..nem az apád hivatalosan.(apukádat ismered?)

Ha felpofoz én visszaütnék...ha megüt látleletet vetetnék és feljelenteném...de lelet nélkül is..simán besétálsz a rendőrségre és elmondod..stb

Esetleg fordulhatsz gyámhivatalhoz is...

Az nem jó hogy a barátod szülei meg a nevelőapád ismerik egymást 30éve..lehet azonos szinten vannak,de remélhetőleg nem,és ők normális jó emberek...beszélj velük.őszintén mesélj el mindent..a vitákat,a bántalmazást stb.Hátha a barátod szülei melléd állnának és adnának egy kis útmutatást a nevelőapádnak a világ dolgairól azon az ominózus lejáratáson hogy tulajdonképpen nem veled van a baj hanem vele.

Anyád meg szégyellheti magát..már ne haragudj,milyen anya?Nem áll ki a saját gyereke mellett? Normális nő úgy kidobná az élettársát ha bántalmazná a gyerekét meg szidná hogy a lába se érné a földet..

Amint betöltöd a 18-at költözz el..és ne nézz vissza.

2013. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!