Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idős férfiakra rájön fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős férfiakra rájön fiatal kiscsajok utáni vágy?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam,hogy ez lehet betegség.Állítólag 60-65 éves kor utáni férfiaknál gyakori,hogy belezúgnak ilyen 18-20 éves kiscsajokba,és nem érdekni őket semmi más.

2013. aug. 15. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen az, a kiscsaj pedig azt kívánja hogy legyen 90 éves 40°-s láza és 60 milliója.
2013. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajam....sajnos egyre gyakoribb jelenség.

de nemkell elmenni 60 éves korig. 40 körülik már nyálat folyatnak a 20 asokra, és sokszor össze si szedik őket.

2013. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te egy idióta vagy, most miért lenne betegség, h egy 50 éves férfinek feláll a farka egy kerek mellű, seggű bombázóra??:D

Szerinted 50 évesen a lógó mellek meg a szottyadt segg az etalon?

2013. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megesik.


63/F

2013. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

kedves 3-as.Először is nőnemű szülőd az idióta,a Rákóczi térről.

Szerencsétlen 58 éves Nővérem van rossz helyzetben a Barátja miatt,aminek igencsak kemény pszichés,erkölcsi,családi vonzata lett rossz értelemben.

Lehet,hogy rosszul tettem fel a kérdést,talán a vége a lényeg:"és nem érdekli őket semmi más"

2013. aug. 15. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Párom 60 éves én 30 11 éve vagyunk együtt lehet benne valami.
2013. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A csajok akkor pasiznak be,amikor kedvük van. (ez van) A 40-es pasik simán felszedik a húszas csajokat. (sárm,vagy pénz) A fiúk nem akkor szednek fel csajokat, ahogy szeretnék. (sajnos) A negyvenes nők ritkább esetben jönnek össze húsz körüli fiúkkal. (legalábbis én nem sok ilyet látok) Így szép az élet.
2013. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszatérve a kérdésre,ez hülyeség. Én 20 évesen is úgy belezúgtam a 19 éves barátnőmbe, hogy nem érdekelt semmi más :)
2013. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nevezném betegségnek. Az evolúció úgy alakult, hogy általában a fiatal lányok keltik fel nemi vágyat. Ennek annyi a biológiai háttere, hogy a nőnemű szülőnek legyen ideje felnevelni az utódot.
2014. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!