Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hibáztam, csalódtam, nem tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok. 17 éves voltam, amikor kikerültem Párizsba. Akkor édesanyám akaratom ellenére vitt ki, újra férjhez ment egy francia férfihoz. Itthon kapcsolatom volt, akkor már egy éve, de mivel kiskorú voltam nem volt választásom. Végül szerelmes lettem Párizsba, és amikor már tehettem volna, nem jöttem haza édesapámhoz.Odakint megismerkedtem a mai férjemmel, 3 éve vagyunk házasok. Fél éve viszont Magyarországon élünk, ideiglenesen.

A kamasz kori szerelmemmel viszont soha nem szakítottam meg a kapcsolatot. Szinte minden nap írunk egymásnak. Nem írtam neki arról, hogy visszajövünk egy időre, el akartam kerülni a kellemetlen találkozásokat.Most egy 2 hónapja sajnos megtudta, és azóta szinte lerázhatatlanná vált, mindenképpen vissza akar kapni, és arra fog mindent,hogy soha egyikőnk sem mondta ki, hogy vége. Próbálom a férjem előtt titokban tartani, mert nem igazán tudott a levélváltásainkról.

Viszont már kezd durvábbnál durvább húzásokkal előrukkolni, és kezdek nagyon aggódni a végkifejlet miatt.

Lelkiismeret furdalásom is van, amiért eltitkolom az egészet a férjem elől, és csalódott vagyok, amiért az első szerelmem lényegében zaklat, rögeszmés dolgokkal, hogy én még az övé vagyok satöbbi..Nem tudom mit csináljak, hogyan tudnám távol tartani a két fiút egymástól, nem örülnék ha kiderülnének a levélváltások. Bocsi a hosszú sztoriért..mit tehetnék?



2013. márc. 28. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki kerek perec, hogy neked már férjed van
2013. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jajj lehet lemaradt,ő tudja hogy férjnél vagyok, de nem különös képpen érdekli a dolog :(
2013. márc. 28. 16:01
 3/20 ASOT ***** válasza:
érdekes h neki évekig semmi nem esett le...
2013. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Kinek nem esett le évekig semmi?
2013. márc. 28. 16:06
 5/20 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elmondanám a férjemnek, bár nem tudom, mennyire fogja jól viselni, eleinte biztos rosszul esik majd neki, de legalább a lelkiismereted megtisztul, és így könnyebben le tudod rázni a srácot.

A legegyszerűbben úgy lehet, hogy többet nem írsz neki, nem hívod, nem csinálsz semmi kontaktust vele.


29/n

2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy vége van. Ha nem érti meg és ír, ne válaszolj, ha hív, ne vedd fel.
2013. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ASOT ***** válasza:
a kamaszkori szerelmes fiúnak...amúgy biztos néha félreérthető voltál hogy túl sokat beszélgettetek tartottátok a kapcsolatot ő meg túl sokat képzelt el az egészről, de légy vele őszinte biztos sz@rul fog esni neki de előbb utóbb meg kell tudnia.
2013. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdésed:D
2013. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Soha nem gondoltam volna, mert személyesen nem találkoztam vele 10 éve, hogy ő ennyire hogy is mondjam...zavart.

Öt levél volt kb egy héten, a háromnegyedében arról meséltem, milyen csodás Párizs, s hogy milyen boldog vagyok ott a férjemmel...álmomba nem gondoltam volna, hogy ennyire zavart, és ha egyszer megtudja hogy itt vagyok, ilyen balhét csap...köszi a választ!:)

2013. márc. 28. 16:10
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen, persze, kamu, mert nincs jobb hobbim, mint ilyeneket kitalálni...


Köszi a választ mindenkinek!

2013. márc. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!