Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcoljak érte vagy hagyjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy hagyjam? Ez itt a nagy kérdés. :D

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.. egyik haveromba (legjobb), beleszerettem és ő is tudja. Tudni kell róla, hogy ő elvárja azt hogy egy lány udvaroljon neki. Próbálom, törekszek erre, mert én nem vagyok olyan, hogy egy pasinak udvaroljak. szóval ahogy én próbálkozom ő meg mondja hogy de azért is mutassam meg, hogy szeretem őt, meg küzdjek érte, de ő szinte semmibe vesz mármint amikor találkozunk.

mondtam neki, hogy miért küzdjek, ha úgyse változik semmi és mondta hogy hát nem tudhatod..meg azt se hogy ő belém szeret. Veszekedni is szoktunk, egyszer úgy összevesztünk hogy 1 hónapig nem beszéltünk és a végén ő kért bocsánatot.

Szerintetek ez jó jel ha veszekszik velem vagy mit jelent ez? Kicsit bonyolult ez nekem ez a helyzet és nem tudom eldönteni, hogy hagyjam vagy harcoljak érte. Segítsetek légyszives! :/



2013. aug. 16. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
férfi után soha ne fuss, a női önbecsölésedet azért meg kéne, hogy őizd.
2013. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hagyd. akkor ő fog mozdulni, ha akar valamit egyáltalán és nem csak hülyét akar belőled csinálni. ne alázkodj be. mi vagy te kutya vagy nő? ezt döntsd el első körben.
2013. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pontosan mit ért női udvarlás alatt?
2013. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy nőben legyen annyi tartás, hogy ne udvaroljon egy pasinak. Ha a pasi nem képes udvarolni, balfék...

Ha akar valamit, úgy is lépni, fog, te ne törd magad! Az hogy veszekedtek, jó jel, mert így minden elmondtok egymásnak. Legalábbis amelyik barátommal veszekedem, minden elmondok neki :)

Én a helyedben beszélgetnék vele tovább, tartanám a kapcsolatot. Te nyílt kártyákkal játszol, ha akar valamit, lépjen ő!

25/F

2013. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
női udvarlás alatt azt érti, hogy én keressem, bókoljak neki , mondjam neki hogy szeretem stb..
2013. aug. 16. 11:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem már porig aláztad magad.Ezek után nem is kéne szóba állnod vele,aztán majd jelentkezne ő,ha tényleg kellenél neki.Amire kicsi az esély.
2013. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még tartom magam.. és talán ez az ami nem tetszik neki. azt mondta, hogy én fura vagyok, mert nem vagyok olyan mint a többi lány, mármint én nem nyomulok rá úgy.
2013. aug. 16. 11:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan hagyd el ezt a pasit, már ha jót akarsz magadnak.
2013. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha azt várja, hogy te udvarolj neki és ő a sennibe vesz hagyd a fenébe mert nem éri meg erőlködni. Ami a veszekedést illet nyilván csak azért békült ki veled mert hiányzott neki, hogy nincs ki tegye a szépet és vele foglalkozzon. Az ilyennek induló kapcsolatnak csak rossz vége lehet és neked fájna a legjobban. Ha ő valóban szeret vagy tetszel neki úgy is lépni fog, de ha nem az válasz a kérdésre, hogy te őt nem érdekled. Szóval hagyd békén és ha ő lép csak akkor kövesd te is. Addig pedig ismerkedj más fiúkkal mert talán az még féltékennyé is tesz. Hajrá csajszi!!! Légy erős és ne hagyd, hogy az orrodnál fogva vezessen. Sok sikert! :D
2013. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vedd már észre hogy csak kihasznál. arra használ hogy növeld a sz@ros kis egóját. te mint ember nem érdekled. ébresztő!! egy pasi sem ér ennyit
2013. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!