Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcoljak érte vagy hagyjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy hagyjam? Ez itt a nagy kérdés. :D

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.. egyik haveromba (legjobb), beleszerettem és ő is tudja. Tudni kell róla, hogy ő elvárja azt hogy egy lány udvaroljon neki. Próbálom, törekszek erre, mert én nem vagyok olyan, hogy egy pasinak udvaroljak. szóval ahogy én próbálkozom ő meg mondja hogy de azért is mutassam meg, hogy szeretem őt, meg küzdjek érte, de ő szinte semmibe vesz mármint amikor találkozunk.

mondtam neki, hogy miért küzdjek, ha úgyse változik semmi és mondta hogy hát nem tudhatod..meg azt se hogy ő belém szeret. Veszekedni is szoktunk, egyszer úgy összevesztünk hogy 1 hónapig nem beszéltünk és a végén ő kért bocsánatot.

Szerintetek ez jó jel ha veszekszik velem vagy mit jelent ez? Kicsit bonyolult ez nekem ez a helyzet és nem tudom eldönteni, hogy hagyjam vagy harcoljak érte. Segítsetek légyszives! :/



2013. aug. 16. 11:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Felfogom ésszel, hogy mivan.. :S -.-'' de áh a szívem...
2013. aug. 16. 11:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Hagyjad.
2013. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
voltam már a te cipődben, és a végén arra kellett rájönnöm hogy egy senkiházi féregért voltam oda, aki csak kihasznált. itt csak a te részedről vannak érzelmek, csak te járhatsz rosszúl ezért felejtsd el minél hamarabb
2013. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!