Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik úgy kezelik a nőket, hogy aztán a nő elkurvul, már kifordul önmagából és az addigi erkölcsi nézetein is áttapos?

Figyelt kérdés

Mikor valaki érzelmileg sokat akar adni ,de az a másiknak nem kell és még alázza is ,nevetség tárgyává teszi , akkor az a személy elvesztheti az addigi erkölcsös énjét és már nem igazán tud hinni a férfiak szavaiban és az őszinte érzésekben és inkább csak küzd a másik nem képviselőivel ?


Persze ugyanez férfiakkal is megtörténik , akiknek olyan tapasztalatuk volt ami rossz irányban befolyásolta őket és már nem úgy viselkednek mint azelőtt .



2013. aug. 13. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen engem pontosan átfordítottak :) jó ----> rossz ( F )
2013. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
kerüljétek el a perverzeket! Ennyire egyszerű. Vannak ám normálisak is!! :))
2013. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen sajnos. Nekem is sikerült egyszer-kétszer átfordítanom lányokat. De azért ez nem csak az én hibám, sőt, inkább csak kinyitottam a szemüket arra nézve, hogy milyenek is valójában.
2013. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már nem is tudom mi van velem , eléggé megundorodtam és megkeseredtem . A lényeg talán úgy hozzáállni ,hogy minden egy tapasztalat amiből tanulni kell és a jövőben nem bebeesni ugyanabba a hibákba . Nem érdemes leragadni helyzetekben amik nem egészségesek és csak rombolják az önértékelésünket . Persze ezt könnyebb mondani ,mint az adott helyzetben így tenni . Én csak sajnálom ,hogy undok dög módjára viselkedtem,mert valaki kikészített és most lehet ,hogy valaki undorodik már tőlem és lenéz ,lebecsül ,mert én nem tudtam túllépni a sérelmeimen és olyan valkit bántottam akinek ahhoz nem sok köze volt (amúgy volt egy kis köze hozzá korábbról ) .
2013. aug. 13. 10:57
 5/11 A kérdező kommentje:
Az is a problematika egy része ,hogy van aki nagyon bezsog a másikért , a másik pedig csak épp nem akar egyedül lenni és önző módon ,de azzal a valkivel múlatja az idejét ,hogy neki könnyebb legyen , és hát igem mikor az egyik fél érez a másik iránt ,de viszonzatlanul abból nem sok jó szokott kisülni . Én nem is gondltam amúgy ,hogy olyan hülye gondolataim lesznek valaha az életben , aztán meg ezt valaki kihozta belőlem . Csak épp az ő részéről nem voltak érzések , én meg elvesztettem az erkölcsi tartásom és hagytam magam megalázó helyzetekbe hozni ,csak mert majd észreveszi ,hogy jó neki velem . Persze nem így lett , én meg azt hiszem már nem tudom ,hogy kell normálisan hozzáállni egy kapcsolathoz vagy egy alakuló dologhoz .
2013. aug. 13. 11:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Az is vicces dolog ,hogy két ember akik amúgy teljessen jó morális alappal rendelkeztek ,mire oda jutnak ,hogy megpróbáljanak valamit együtt , addigra már mindkettő porig lett alázva és egymást is csak b...tatják végül , na ez az ami talán igazán szomorú .
2013. aug. 13. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Vannak, sajnos.

Sok bunko ember megtud valtoztatni egy jo embert is annyira, hogy kiforduljon onmagabol. Aztan meg csodalkozik, hogy hogy is valhatott ilyenne :-(

2013. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki úgy változik, ahogy saját maga engedi. Könnyelmű dolog mások felénk tett megmozdulásai alapján átesni egy pálforduláson. Ha erős vagy és tudod mit akarsz, akkor nem fordulhatsz ki önmagadból, legfeljebb csak alkalmazkodsz a helyzethez. A kettő között nagy különbség van. Illetve a harmadik: a tapasztalat. A tapasztalat az egy változás eredménye? Nem, az az agyunk művelete. Az a tapasztalt, aki felfogja a vele történteket és a továbbiakban a probléma megoldására törekszik a korábbi ráhatások alapján.
2013. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez tortent.......de amikor vegre nagy nehezen rávettem magam, hogy szakítsak (mikozben egy másik lányról áradozott nekem a kapcsolatunk felében) ugyanolyan lettem, mint voltam.
2013. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy eset lehet a véletlen műve. De ha Te vonzódsz a deviáns alakokhoz, talán mert érdekeseknek tartod őket, akkor nehéz..., az már a Te hibád. Egy ember jelleme nem fordul ki a sarkaiból. Annak vannak apró figyelmeztető előjelei!! Ezekre figyelj oda jobban, akkor elkerülheted a csalódásokat. ----Talán még túl fiatal vagy.?
2013. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!