Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? életemről mesélnék.

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, budapest mellett lakom. mindig is segítséget(?) szerettem volna kérni,hogy hogyan tegyem magam rendben. szörnyen sok mindent tudnék írni, de foggalmam sincs mit tegyek,mit írjak.kezdem 'legelőről'

2011 telén Újpesten megerőszakolt egy cigány,mai napig nem tudom ő ki volt,sosem láttam utána,nemtudom ki ő,ezt a szüleim nem tudják. ekkor kezdődött egy korszakom, ami a mai napig tart, nincs egy nap amikor ne sírnék magam miatt, írtó gyenge lány lettem,pedig mindenkinek csak az erőset mutatom.rájöttem magamon hogy imádom a kínzást, mivel a szüleim akkor állandóan vertek, mindenki lekezelt,így hozzászoktam ehhez és így kezelem magam. kialakult bennem a "rasszizmus" csak a cigányokra nézve (bőven van, volt rá okom,remélem megértitek) szörnyen sok ember megalázott, sokan kihasználtak, mindenki lenézett amíg észhez nem kaptam. nem tudok senkihez sem fordulni evvel, a családomból csak a nagyszüleimet ismerem,a tesóm és a szüleim,pedig vannak féltesóim 2 faluval arrébb,fogalmam sincs kik ők. anyukám szívbeteg, 1 szív-billentyűje működik,ezért nagyon vigyázunk rá, de ő nagyon erőszakos, épp most akarnak válni apuval. apuval fogok költözni és pont újpestre. októberben vakbéllel műtöttek. megismertem újabb csomó embert, minden álmom az, hogy szeressenek,sikerült megszerettetni magam velük. beleszerettem egy fiúba január 1.-én,ő Hódmezővásárhelyen lakik,mai napig szeretem,ő nem szeret,csak kihasznál, 3x voltam kórházban miatta,mert eltörtem a csuklóm(falba vertem,mert féltem hogy elveszítem) ,megkértem ismerőseim hogy verjenek meg,fulladoztam utána,volt hogy vért hánytam annyira túlzásba vittem.azóta próbálom elfelejteni őt,nembírom. mindenki kihasznált, visszaéltek a szeretetemmel, egyszerre egymás után 6 fiú hagyott ott és kihasznált, amit én hagytam , csak hogy valaki addig "szeressen" nemtalálom a helyem sehol, félek az emberektől, pánikbeteg lettem.ezekről nemtudnak a szüleim,semmiről,sőt senki.

ne haragudjatok,úgy éreztem hogy jobb lesz ha kitöltöm magam, esetleg mondanátok tanácsokat.

köszönöm. normális lány szeretnék lenni.


2013. aug. 16. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Hát fiam, kár volt ezért ennyit koptatnod a billentyűzetet...
2013. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nembaj,jobban érzem most magam hogy ezeket így kiadtam magamból.
2013. aug. 16. 18:00
 3/8 anonim válasza:
0%
tanulni kéne, meg gondolkodni, meg agyat növeszteni elősször is
2013. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4.3 az átlagom:)
2013. aug. 16. 18:06
 5/8 anonim válasza:
34%
4,3as átlaggal nem lennél ilyen elcseszett
2013. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
: D akkor tudlak sajnálni,márpedig ez így van:)
2013. aug. 16. 18:11
 7/8 anonim válasza:
Énis Hódmezővásárhelyen lakok.. Ki volt az a hülye aki az baszott? Hátha ismertem xd
2013. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon szomoru dolgokat irtal, de ha jol ertettem apukaddal. nincs komolyabb baj. Tehat biztos segitene abban,.hogy egy (nem tudom sajnos.minek.nevezik) allamilag tamogatott pszichiaterhez, vagy pszihologushoz jarhass. Ha .mas nem is O meghallgat...


Azt kulonben elsem tudom kepzelni, hogybismerhettel meg 6, olyan sracot is, akik elbantak veled, es nem segitettek inkabb... ;(

2013. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!