Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gazdag leszek, lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag leszek, lehet olyan barátnőm, aki tetszik is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 19:33
1 2
 11/15 Szergej55 ***** válasza:
Nem, mee' csak egy vesztes tesz fel ilyen kérdést.
2013. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 Fú én tök irigy vagyok már rád, főleg, hogy ismeretlenül személyeskedsz de ha nem baj nem veszem magamra mert most ez nem talált.;) Te azt sugallod, hogy érted epedezik minden gazdag pasi meg tiszta jó csaj vagy de neked csak a szegény favágó fiúk kellenek. XD Az oké, hogy lefekvés előtt kiírod magadból ezeket az álmaidat és reménykedsz, hogy megveszi majd egy brazil szappanopera rendező azt de inkább ide ne írd le ezeket.
2013. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha nem talált volna érzékeny pontra, arra sem méltatnál, hogy visszaírj :D fáj mi? hogy a gazdagság se minden és valaki bármit tehet, meg bármennyit fizethetne, akkor se kéne... valakinek meg pénz se kell ahhoz, hogy legyen csaja :D milyen Mindenki? :D 1 valakiről volt szó... bár ha így általánosítgatsz akkor rólatok, Nyomorékokról is beszélhetünk. Vajon Miért is nem kelletek senkinek... na mindjárt megkönnyezem :D

Brazil szappanopera? Édesem, azok pont a gazdagokról szólnak ;) vagy azokról, akik azt hiszik, pénzzel majd a lelki nyomorukat is megoldják.

2 szegény boldogságában mi az érdekes, a dráma? Arról nem csinálnak filmet, túl hétköznapi ;) Úgyhogy vádaskodj máshol.

2013. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csinálhatnánk egy ideig még ezt, hogy talált- nem talált de nem süllyedek le az ovis szintedre. Most pénzes ember is vagyok meg nyomorék is? Az igen! Szerintem alapjába véve 1 gazdag ember se hülye ez inkább csak rád mondható el. :DDD Az meg, hogy minden pénzes embert beállítasz szerencsétlen fa*znak és kitalált történetekkel próbálod igazolni ez csak azt jelenti tipikus irigy proli vagy. Továbbra is biztos vagyok, hogy 0% valóságtartalma van a favágós sztoridnak ;) Brazil sorozatokban meg nem vagyok otthon mert minősíthetetlenek tartom őket de gyerekoromból rémlik, hogy mindig jelen volt benne egy szegény család vagy egy ember aki megtalálta a milliárdos unokabácsit szóval ez megint csak FAIL
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"De az a pénzedért fog szeretni."


Mást meg a kinézete miatt szeret, ezzel az erővel...

2013. aug. 16. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!