Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen furcsa, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen furcsa, vagy rossz szokásod, amitől félsz ismerkedésnél, hogy mikor fog kiderülni? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés
Lehet akár ilyen egyszerűbb is,mint dohányzás,vagy egyedi is.
2013. aug. 17. 00:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

18-as vagyok :D

akárhányszor vetődik fel ez a sztori mi is mindig szakadunk xD részeg voltam és világvége nap volt szal van mentség legalább xD

F19

2013. aug. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Lány létemre mély a hangom...
2013. aug. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Azért megnéztem volna az arcát annak,aki meglátta reggel :D


Szerintem nincs baj a mély hanggal :)


Köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 17. 04:56
 24/31 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok nagyon.
2013. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen, félek attól, hogy kiderül mennyire nincs önbizalmam vagy az, hogy valójában milyen érzékeny vagyok.
2013. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Ugyan az, mint #25-ös, önbizalomhiány, túlzott érzékenység, félénkség... ezek a dolgok általában elég hülyén szoktak kijönni mások előtt.


19l

2013. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
De ebben mit éreztek kellemetlennek?
2013. aug. 17. 10:50
 28/31 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, tapasztalatlanság a fiúk terén, ja meg szerintem túl bogaras is vagyok, csak a saját ágyamban, saját párnával, füldugóval, ilyen szemmaszkban, vízzel az ágyam mellett tudok aludni. a füldugóról nagyon le szeretnék szokni, mert szerintem gáz, de sajnos már nem tudok nélküle aludni.:P 20/l de am még biztos van sok ilyenem, csak most nem jut eszembe. ja, meg hogy néha szükségem van a magányra, mondjuk hogy két napig senkivel ne beszéljek,csak itthon legyek, és azt csináljam, amit én akarok.:D
2013. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Pain for Pleasure ***** válasza:
Azért rossz, mert első blikkre mindez nem látszik rajtam és attól tartok ha ezt megtudja a másik, akkor csalódni fog bennem. A félelmem nem alaptalan, történt már ilyen.
2013. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ja,hogy másmilyen vagy,mint amilyennek tűnsz és amilyennek megismernek először?

Értem.


28.

Az már picit kényszeres :D

De amúgy talán ha egyszer hulla fáradtan kihagynád,akkor sikerülne.

2013. aug. 17. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!