Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom mit tegyek? A lány meg nagyon fura olvasátok ez érdekes story lesz?

Figyelt kérdés
Na szóval ugy 4 éve ismerjük egymást munka társak vagyunk és olyan 3 éve érdekes dolog történ egy nagy láncreakció vette kezdetét ami elől nem tudok menekülni egy rendezvényen piásan csókolóztunk(ez nyáron volt)Persze másnap munkában ugy tetünk mintha semi sem történt volna és utána karácsonykor már az egész estét végig beszélgetük és csókolóztunk végig akkor még nem tudtam de bennem elindult valami amit nem álithatam meg csak egy ideig elkerültem na de ezt az esetet ugy könyveltük el h be voltunk rugva és hát bárki mással megtörténik az ilyen. először ugy voltam vele máskor is tetszet már valaki majd elmulik és tulleszek rajta de nem igy történ voltam azóta más lányokall de semi sem tud ki zökkenteni csak ő kell nekem már egy ideje tudja h nagyon teszik nekem csak enyit mondtam neki féltem ha azt mondom h én szerelmes vagyok akkor ki hátrál majd .most meg nem tudom mivan mert mikor ketőnkről beszélek neki nem kapok válaszokat tereli a témát és nem kapok válaszokat.Egy helyre is járunk szórakozni és közös társaságban szoktunk bulizni álatalában és legutább mikor rámnyomult egy lány és visza utasitotam elég nehézvolt na de mindegy után elkezdet ő is közeledni hozzám megölelt és mit a párok kézenfogvást sétálgatunk meg dumáltunk semmi csók nem volt de mikor jöt érte a Taxi vissza fordult és kaptam egy arcra puszit ezek után még lehet életemben nem éreztem ilyen boldognak magamat de jött a hétfő és minden visszatért a normál kerékvágásba .+info még hogy vagy 4 éve nem volt pasija sem és megtudtam tőle h nagyon átverte egy pasi és most azóta ő is csak játszik mások érzéseivel (semmi sex meg semi csak hülyiti őket) Nem tudom mitévő legyek mert tudom h teszek neki meg minden és külydöt egyszer egy sms h nem hagya nyugodni a multja nem tud tullépni azon ami történt vele. Egyébként rohadtul egy hullám hosszon vagyunk csak ki fogok készülni ha mindig vissza hátrál . Meg mikor elhivom valahová akkor meg olyan undok is tud lenni mert pár környerő lány akiket ős is ismer azok nak tetszek és olyanokat mond mért nem őt hivod meg stb de félek ki mondani h senki más nem kell nekem. am én 21 vagyok a lány 25 .Adjatok valami tanácsot plz és thx

2013. aug. 17. 13:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor add önmagad, de ne legyél szánalmas önsajnálkozós. Ott a cél, csapj bele a lecsóba, hajrá.
2013. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen meg lesz mert én nem adom fel!!! Szép vagyok okos laza uriember és legfőbb tulajdoságom a szerénység szal a célom h boldogá tegyem ha akarja hanem én őt akarom :)
2013. aug. 17. 19:17
 13/20 anonim ***** válasza:
Szegény csaj... De legyen sikered!
2013. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Mért lenne szegény most komolyan ha belegondolsz ha egy szép fiu akinek a szándéka a napfénynél is tisztábbak és szeret teljes szívből és rohadtul bírod csak nem bírod elengedni a múltat de annak ellenére ki tart melletted bármi is legyen ha nem is jön össze a dolog, legalább tudni-fogja valaki önzetlenül tiszta szívből szerette
2013. aug. 17. 19:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Oh nagyon nehéz dolgod lesz vele, sokszor kiborít majd, de ha tényleg akarod őt, türelmesnek kell lenned és a legfontosabb, hogy egy pillanatra se hátrálj meg és légy nagyon határozott, de mértékkel soha ne érezze azt hogy nyomulsz.
2013. aug. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a roszakat is :)
2013. aug. 18. 11:51
 17/20 anonim ***** válasza:
Rám túlságosan nyomúlt egy rendes férfi és én is ilyen megsebzett voltam/vagyok . Engedtem neki ,de nem lett jó vége . Szóval igen sok türelem ,megértés és csak lassan ,lazán , kedvesen . :) A nyomulás ilyenkor nem jó , szerintem . Remélem jól sül el és boldogok lesztek .
2013. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ő már nagyon régóta ilyen megsebzett és akármedig mellette maradok mig túl lép ezen remélem is h boldogok leszünk de madj lesz mint mesélnem az unokáimnak hogy harcoltam meg a szerelem ért az egyetlen tiszta és igaz érzésért :)
2013. aug. 18. 15:39
 19/20 A kérdező kommentje:
ja de jut eszembe ha ne nyomuljak akkor mikor fogom tudni , h mikor csókoljam meg vagy valami várjam ki mikor már 100 ra akarja ő is ?
2013. aug. 18. 15:51
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne várj sokat a csókkal, és mindenképp csak ketten legyetek. Azt gondolnom egy esti séta, alkalmas a csókra.

Nem okoskodom és nem is tanácsolóm, csak kb hasonló szitu, volt velem is régen.

Hajrá légy ügyes és majd számolj be :)

2013. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!