Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bulizós, csajozós srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bulizós, csajozós srác képes komolyabb kapcsolatra is?

Figyelt kérdés

Azt hiszem beleszerettem egy srácba, akit egy buliban ismertem meg. Azóta tartjuk a kapcsolatot, és úgy néz ki, összejöhetünk. Minden stimmel, csak az a gáz, hogy van egy közös ismerősünk, aki felvilágosított, h. ez a srác az a bulizós, csajozós típus.:S Én nem értek ezekhez, de azt tudom, hogy nem akarok csalódni, és kiváncsi vagyok, vajon tud-e normális kapcsolatban élni egy ilyen srác!?? Azt tudom, hogy a legutóbbi barátnőjével 3 hónapon keresztül járt.

Ti mit gondoltok az "ilyen" pasikról? Meg tudna mellettem maradni hosszabb ideig anélkül, hogy más csajokkal is kezdene?

16/L


2009. okt. 28. 20:24
 1/10 Andrewka ***** válasza:
100%

Ha a személyiséged megfogja akkor igen.

Én vagyok rá az élő példa:)


22/f

2009. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az előítéleteimre hallgatok, azt mondom nem. Egyszerűen túl sok a lehetőség a megcsalásra, pláne ebben a korban és pláne a sok pia hatására. Egy pohárral több a kelleténél, és a logikus gondolkodás megszűnik létezni.

De ha arra gondolok, hogy minden ember más és nem mindenkit lehet bekategorizálni, akkor azt mondom, képes a tartós kapcsolatra. De erre kevés az esély, ebben a korban főleg.

2009. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képes! :) Én egy pontosan ilyen sráccal járok, már 2éve. Én sem és Ő sem gondolta volna, hogy meg tud változni. De a szerelem sok mindenre képes! : ) Illetve a Srác képes sok mindenre, ha Igazán Szerelmes!!
2009. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor van remény.:):)
2009. okt. 28. 20:47
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Igen van, én két évre abbahagytam a bulit meg a többi csajt:)

Most pótolok:)

2009. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez nem a kérdéshez kapcsolodódik:)

bocsi de nem debreceni vagy véletlen?:P

2009. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem :D komáromi.
2009. okt. 28. 22:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az "ilyen" pasikkal kezdj, mert akkor 2-3 hét és mint a sok buta liba jöhetsz majd te is sírni a gyakorikerdesekre, hogy "miért csak a szexet akarják a fiúk?" és hasonló értelmes kérdésekkel.


Ne kezdj olyannal aki falja a nőket, mert te sem leszel több egy strigulánál. Ha mégis kezdesz vele, akkor erre készülj fel, és emlékezz 2 hét múlva: én megmondtam.

2009. okt. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amint írták páran, volt, aki ilyen volt, és bírta 2 évig csajozás nélkül. Tehát van remény. Mégha nem is sok... egy próbát megér, és fel vagyok készülve rá, hogy nem biztos, h. sokáig együtt leszünk. Lefektetni meg nem fog tudni (egy jó ideig még biztos:D), úgyhogy veszteni nem veszíthetek sokat, max csalódok egyet, de azt már megszoktam, túl élem.
2009. okt. 29. 12:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is most egy ilyen fiúval kezdtem, megbeszéltük, hogy csak kavargatunk és egyikünk se akar komoly kapcsolatot, mégis néha kicsit fura, mintha szeretne vagy nem is tudom. :) Pedig egy bulizós, csajozós típus, aki úgy adja elő magát, hogy semmi áron nem kötné le magát. Aztán ki tudja, megtörhet-e a jég... De csak óvatosan, mert elég veszélyesek az ilyen fiúk! Ha van más, akkor inkább hagyd őt...
2009. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!