Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen készek már a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen készek már a lányok komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Olyan 13-16 éves korosztályt kérdezném elsősorban. (A komolyabba azt értem hogy járunk, többet vagyunk együtt, puszilkodunk, ölelgetjük egymást) :)
2009. júl. 8. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
előtted az egész élet!! Miért akarsz ilyen fiatalon komoly kapcsolatot??Amúgy még nem készek rá...!!!!!
2009. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem.
2009. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztosan nem.

De a válasz keresés is egyértelmű: láttál már 17 éves csajokat 4 éves komoly kapcsolatban már? :)

2009. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%

én amikor megismertem a páromat 14 voltam 1 hónap híjján...a puszilkodáshoz, ölelkezéshez meg nem kell 18 évesnek lenni...még most is nagyon szeretem a barátomat.

szóval...nem azt mondom hogy minden 13 éves lány kész az ilyenre, de van olyan :)

2009. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó korosztályt kérdezel, de még nem készek, 13 évesen főleg nem. Ismerkedni, puszit adni, kéz a kézben sétálni lehet. Bár én 13 évesen még boldog gyermekkoromat éltem és a játékon meg a tanuláson kívül nem érdekelt más. Ma azt mondom, hogy jól tettem.
2009. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

az ilyen hogy puszilkodás, ölelgetés,csók már sztem lehet 13 éves lánynál de! pl a pettinghez vagy a szexhez még túl fiatal.

16/f

2009. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
simán .... Embertöl függ!!!Valaki érettebben gondolkodik van aki nem van olyan 13 éves ismerösöm aki érettebb mint 1 16 éves ismeröösöm :)
2009. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát akad pár akik készek rá,érettebben gondolkodnak mint a kortársaik,viszont ismerek pár olyan 13 évest akik éretteben gondolkodnak mint egy 18 éves mondjuk....
2009. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt nemcsak az agyi fejlettségről van szó, hanem a testiről is. Egy 13 éves lány még éretlen testi kapcsolatra, gondolkodhat bármilyen komolyan is. Hogy egy véletlen teherbeesésről ne is beszéljek.....
2009. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

18:35 !


És akkor mi van,ha vigyáz magára,és elkerüli a

teherbeesést???Meg aki testileg érett,meg nagyjából belül is tud érettebben gondolkodni?!!

2009. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!