Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik már mozdultak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik már mozdultak rá foglalt nőre, válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Miért, ha tudjátok, hogy foglalt?

2. Nem érdekel, hogy két ember boldogságát éppen elb__szni készültök?

3. Miért kell annyira meglepődni, ha visszautasítanak azért, mert az illető nő szereti a párját, és nem akarja egy kalandért tönkretenni a kapcsolatát? Szerintem ez lenne a normális reakció minden párkapcsolatban élő ember részéről...


2013. aug. 18. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez most pontosan olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy egyes emberek miért lopnak. Nyilván az értelmesebb ember képes a párkapcsolatban élőket tabuként kezelni, de van aki nem.
2013. aug. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Oszt?

2. Ha hagyja magát akkor nem volt boldog.

3. Nem lepődöm meg,sőt ez tisztelendő.

2013. aug. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amado atya ***** válasza:

Legelső, alapvető szabály:

Minden nő csak addig foglalt, ameddig éppen rajta vannak.

2013. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Csak akkor mozdulnek ra ha latom hogy erdeklodik irantam es nem jo a viszonyuk a parjaval.

2. Tehat ha nem boldogok es a lany is erdeklodik irantam akkor szerintem nincs ezzel gond. Most nemsokara enis erre keszulok bar nemtuti a jelek amiket lattam tole de rakerdezek es kiderul.

3. Ha visszautasit akkor felfogom es nem is fogok ra haragudni felolem meg maradhat a baratsag is ami eddig volt ha ot nem zavarja.

2013. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1) csak az a nő foglalt, akin épp fekszenek

2) ha minden ok, akkor nincs esélye a harmadiknak, ha meg van esély, ott nincs minden rendben

3) a visszautasítással sincs semmi gond, ugyanolyan, mint egy szingli nőtől a visszautasítás, nincs különbség

2013. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én mindenre ugrom ami punci
2013. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még tini koromban, kb 16 évesen, vagy 17 évesen tettem, egy nálam 1 évvel öregebb, felettem járó, velem egy gyakorlati helyen lévő csajjal.

Szerintem érdekes dolog volt, mert amikor kettesben voltunk, kacérkodott velem, és sokszor majdnem meg engedte magát csókolni.

Jól eljátszott azzal, milyen csábító hatása van rám.

És tudtam, hogy nem szabadna, de mégis hagytam az érzéseknek, hogy vezessenek.

Végül aztán nem jöttünk össze, majdnem fél évig húzta az agyam, meguntam, és kerestem mást.

Aki szereti a pasiját, az nem enged másnak semmit, nem lehet más boldogságát elrontani.

2013. aug. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Azért mert a csajokkal megvolt a közös egymásra hangolódás. Sőt, többnyire ők kínálkoztak fel!

2. Ha őt nem érdekli, akkor engem mégis miért érdekeljen?? Gondold már végig hogy mit kérdezel!

3. Ilyen még nem fordult elő. Sosem utasítottak vissza.

Te el vagy tévedve. Biztos valaki megsértette a hiúságodat. Egyébként a normális reakció ez lenne, de valamiért mégis kacérkodtak és ezért mozdultam rájuk. Volt tizenéves és férjezett nő is. Olyan is akihez még csak nem is szóltam, annyira tiszteltem hogy élettársa van, mégis kibukott hogy odavan... Nem véletlen a mondás, hogy minden nő k...

2013. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. Igazad van, de itt most nem a normális emberekhez szólt a kérdésem.

3. :-D Na szép :-D

7." Aki szereti a pasiját, az nem enged

másnak semmit, nem lehet más

boldogságát elrontani." teljes mértékben egyetértek.

8. Sosem utasítottak vissza? :-D Az kemény... Akkor jó kis rib__ncokkal találkoztál.

" Nem

véletlen a mondás, hogy minden nő k..." azért ezzel nem teljesen értek egyet...

" Te el vagy tévedve. Biztos valaki

megsértette a hiúságodat." Miért is?

2013. aug. 19. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!