Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok válaszolnátok nekem erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok válaszolnátok nekem erre?

Figyelt kérdés

van egy srác biztonsági őr egy élelmiszer boltba egyszer mentem és meg akadt egymáson a szemünk.

majd másodjára mikor mnetem vásárolni odajönn hozzám 1-2 szót váltottunk majd mikor találkozunk köszönünk egymásnak. de!

tegnap mentem megint a boltba köszöntünk és utánam jött majd megint visszamentem de már babakocsival :(

a többi biztonsági őrrel volt kint és beszélgettek, ránéztem és nem tudom hogy mit gondolhatott rólam olyan mereven nézett most vagy azt gondolta hogy te h*lye k*rva vagy nem akart hinni a szemének.

21 éves vagyok és látom rajta hogy nagyon bejövök neki mióta megláttam elájulok túle esténkánt rágondolok és mikor megyek oda a boltba mint egy szűz olyan vagyok izgulok, remeg a gyomrom és kivagyok :D

kicsit félek ha megint megyek a boltba hogy érdekelni fogom még? :(


2013. jún. 5. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha megtanulsz rendesen írni, biztosan.
2013. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy észre se vesz téged, csak te magyarázod bele a dologba.
2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért volt nálad babakocsi? Gondolom benne is ez a kérdés merült fel
2013. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
azért közöld vele,hogy mégis kié a gyerek (ha van)és nem egy üres babakocsit tologatsz.
2013. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elgondolkodott rajta,miért van Nálad babakocsi,kié a gyerek,vajon a sajátod-e.Egyébként meg az,hogy a múltkor flörtölt Veled,még nem jelent semmi biztosat.
2013. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem mondtam neki hogy van egy lányom, de nem jutottunk el odáig hogy mondjam neki!!!

elnézést a helyesirási hibákért :(

mindig odajön pl: tegnap is odajött kezembe volt egy lista hogy mit kell venni és mondta hogy jó hosszú az a lista

én meg zavarba voltam és annyit mondtam hogy igen :D

és megy tovább de miattam jön be!

jó ötlet legközelebb megkérdezni tőle hogy jól láttam hogy meglepödött?

2013. jún. 5. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt hitte hogy van férjed vagy barátod a babakocsi miatt (am miért volt nálad a babakocsi??)
2013. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsi nélkül mentél és babakocsival voltál? Kié a gyerek? Az egyik vásárlóé?
2013. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem. van mikor gyerek nélkül megyek vásárolni de tegnap vele mentem boltba másodjára aznap.
2013. jún. 5. 15:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valahol én is meglepődnék, ha egy 21 éves csaj gyerekkel állítana oda nekem, meg érthető hogy onnantól nem különösebben megy oda. Egyrészt, lehet azt hiszi van férjed, párod, akkor nem fog odamenni, másrészt meg gonosz dolog, de elég elrettentő a gondolat, hogy valaki más gyerekét kellene nevelni.


Meg nekem az ugrana be rögtön hogy "úristen, apukát keres", és szerintem fiatalon még nem erre vágynak az emberek, csak szimplán jól akarják érezni együtt magukat, és nem családot alapítani.

2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!