Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj az ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az ha egy lány "régimódi"?

Figyelt kérdés
Nem az h úgy öltözködik, mert követi a divatot(már amennyire lehet :D) és előnyös ruhákat vesz fel, de a gondolkodása olyan, h pl.: "elvárja" h a fiú közeledjen először, meg mindenről meg van a maga véleménye ami ma már lehet,h kicsit furcsa. Az életről való felfogása kicsit más.Én pl. 14éves lány vagyok, és én már nagyon azt szeretném, h legyen férjem, gyerekeim, munkám. Jó,most ez pont nem régimódi, de értitek...vagyis remélem :D
2009. okt. 28. 21:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
22%
Fura-fura-fura.
2009. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Semennyire, én a "régimódi" lányokat preferálom. ;)

16F

2009. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Komolyabb vagy a korodnál, ennyi. Én is ilyen voltam, bár lassan a korom kezdi beérni a komolyságomat, szóval nekem már jobb dolgom van, de nem lesz könnyű dolgod még pár évig a párkereséssel (tapasztalat...). Nekem amúgy kifejezetten szimpatikus tulajdonságok (még ma is ilyeneket keresek), csak a tinik között ez ritka, mint a fehér holló és nekem nem volt mázlim anno.

20/f

2009. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Nembaj az. Sztem cuki vagy:D

van pasid?

2009. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed furának magad, mert sekélyes emberek vannak körülötted és kevés olyan emberrel találkozol, mint amilyen Te is vagy. Sajnos a tinik többsége nagyon felszínes. Vagy ez az igazi arcuk, vagy félnek megmutatni magukat és inkább beolvadnak.

Szerintem a világon semmi baj nincs veled, sőt!!! Kár, hogy a többség nem olyan mint Te.

2009. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%

21 57vok

hol laksz?

am 16f

2009. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen lányokat feleségnek akarják. A divat cicák olyan mint a zsiráf az állatkertbe, szép meg jó, de otthonra nem kéne.
2009. okt. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem baj. jobban szeretem a régimódiakat, mint a rámenős bulákat : )


19/F

2009. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok :) És nem baj :) Jó családról, gyerekekről még akkor nem álmodoztam, de másban konzervatívnak tartom magam. Csodálkozva nézem pl. a mai fiatalság viselkedését...:S Pedig én is csak 19 vagyok...:)
2009. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem baj. Sőt. Legalábbis én ilyen párt próbálnék találni. És még vagyunk páran, akik hasonló gondolkodásmódúak. Manapság nagy érték ez. 20/F
2009. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!