Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj az ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az ha egy lány "régimódi"?

Figyelt kérdés
Nem az h úgy öltözködik, mert követi a divatot(már amennyire lehet :D) és előnyös ruhákat vesz fel, de a gondolkodása olyan, h pl.: "elvárja" h a fiú közeledjen először, meg mindenről meg van a maga véleménye ami ma már lehet,h kicsit furcsa. Az életről való felfogása kicsit más.Én pl. 14éves lány vagyok, és én már nagyon azt szeretném, h legyen férjem, gyerekeim, munkám. Jó,most ez pont nem régimódi, de értitek...vagyis remélem :D
2009. okt. 28. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én is dettó ebben a cipőben járok. Sehol egy olyan pasi a környezetemben, akinek bejönne egy ilyen komoly gondolkodású lány, mint én.:(

15

2009. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

hát ha gondolod írj privit, vagy msn-t.

16f

2009. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én már tizenháromévesen is elterveztem, hány gyerekem lesz, meg ilyenek, az meg hogy van véleménye, az jó (legalább nem egy tucatcsaj).

Szóval valamennyire én is régimódi vok, és sztem nem baj. Sőt, több ilyen "régimódi" felfogású emberke kéne... XD

(17, L)

2009. okt. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (:

22:14...írj te msn-t :P:D

2009. okt. 31. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!