Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha nem nyomulok egy csajra, akkor balféknek hisz, ha meg nyomulok, akkor azt hiszi csak azt akarom?

Figyelt kérdés

Ha meg is-is, akkor azt érezheti hogy csak játszok :D


Én amúgy általában érzem mit gondol a csaj, de amikor olyan érzek hogy most mehet a közvetkező szint, és amikor elkezdem akkor: ÁJÁJAÁJÁAÁJ MICSINÁLSZ?



2013. aug. 18. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Női logika...
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kettő között az igazság. Próbálj jól lavírozni.

Nem csak fekete és fehér van.

2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 DETTÓ
2013. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem női logika-.-

Te vagy béna és rosszak a megérzéseid.


"általában érzem mit gondol a csaj, de amikor olyan érzek hogy most mehet a közvetkező szint, és amikor elkezdem akkor: ÁJÁJAÁJÁAÁJ MICSINÁLSZ?"


ergo: ROSSZUL ÉRZED!!

2013. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy mit csinálsz. Első randin nem jó ötlet a bugyijába venni az irányt, mert nem mindenkinek jön be.

A csaj is legalább annyira izgul, mint te, hidd el.

Elhívod a csajt randira és ha jól megy legkésőbb elköszönéskor smároltok.

Ha meg nem jönne össze akkor azt mondod, hogy hülye a csaj és le van rendezve, jöhet a következő.

2013. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék, hogy nyomulj, csak nem akarják, hogy lek.......ázzák őket, mert egyből hagyják.

Magyarul ez a hagyományos szerep:

Fiú: nyomul

Lány: neee

Bizonyos típusoknak jól esik kéretni magukat.

(egy lány)

2013. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de nem mer mosolyognak rám a lányok akiket elhívok valahova, mindig eljön mindenki simán bárhova, akár kettesben is, meg hagyja hogy megérintsem őt, megfogjam a kezét, meg ilyenek, és ugyan nem vagyok egy Casanova, de azért tudom mit kell csinálni.

Az érzéseim pedig sosem csalnak, többször bebizonyosult már találkozásokkor. Van amelyik lánynál mindig egy lépéssel előre járok a fejében. Mindig jól érzi magát mindenki. De az is lehet hogy én vagyok a balfäsz és én rontok el valamit, de nemtok rájönni hogy mit.


Ilyen logikai csak azoknak a lányoknak van akik nem tudják mit éreznek, ez nem lehetséges?

2013. aug. 18. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
és mit csinálsz amikor így kifakadnak?
2013. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!