Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek az igaz szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek az igaz szerelemben? :-)

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 10:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hittem benne 3 héttel ezelőttig de utána jött a pofára esés és most jelen pillanatban még abban sem hiszek hogy léteznek normális lányok nem hogy még igaz szerelem.
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fuh, nagyon tudom, mit érzel, de majd elmúlik. Én is éreztem már így, amikor válságba került a párkapcsolatom, de nem a párom miatt, hanem a többi csaj hozzáállása miatt a problémánkra nézve. Azóta viszont sok dolgot átértékeltem és beláttam, többek között azt, hogy mindenki hibázik, mindenkinek megvannak a saját hülyeségei, egy-két csaj hülye viselkedése miatt még nem kell temetni a világot.
2013. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszek! Amúgy előző, nem csak egy-két ilyen csak van hanem többnyire az összes :)
2013. aug. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12:1-2 csaj?Mondd csak!Szétnéztél már a világban?A lányok nagy többsége erkölcstelen ri*anc.
2013. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Persze! A családban a nagyszülőknél és a dédszülőknél is megvalósult.
2013. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Akszidentális Errőr ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy ha az ember szerelmes, az bizony valódi. Az, hogy később kiderül, hogy a másik nem hozzánk való, vagy nem olyan, mint amilyennek gondoltuk, nem az érzést minősíti, hanem őt. :P
2013. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!