Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegedtem a szerelembe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedtem a szerelembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan a dolog, én meg hülye voltam, és már az elején (lassan 3 éve) elmondtam neki, hogy mit érzek. Nem tudom őt elfelejteni, és mást se tudnék keresni. :/ Nem tudom, hogy az a jobb, ha megölöm magam, vagy az, ha a betegség végez velem. (Ne kérdezzétek, mi bajom, mivel sem én, sem az orvosok nem tudják.)

2013. aug. 21. 13:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ő a legjobb barátom, és ő (sem) akarja, hogy hirtelen vége legyen mindennek. Számomra már minden vasárnap piros betűs ünnepnap, mert akkor szoktunk találkozni.
2013. aug. 21. 14:47
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem 7év után hagyott el a párom. Nem tudok,enni,aludni,folyton rosszkedvű vagyok,fáradt depressziós.Az idegesség miatt folyton légszomj,heves szívverés tör rám.Én nyugtatókkal próbálom átvészelni ezt az időszakot.:-S
2013. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még hogy a legjobb barátod, egy francokat.

Férfi és nő közt nincs barátság, az egyik mindig mást akar, jelen esetben ez te vagy.

Ő meg azért néz rád barátként mert nem vagy (elég) jó csaj.

2013. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért néz rám barátként, mert sok a korkülönbség.
2013. aug. 21. 15:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátod lenne, akkor látná hogy tönkre tesz téged a közelsége, és nem az lenne neki fontos, hogy ne legyen hirtelen vége a barátságnak, hanem az, hogy jobban légy. Jó kis barát az ilyen, önző, pedig már felnőtt ezek szerint, de még sincs esze arra hogy segítsen neked azzal hogy megszakítjátok a kapcsolatotokat hogy kigyógyulhass belőle. Később ez majd magad is látni fogod, most még az érzéseid rabja vagy, amik annyiszor becsapják az embert és tévútra vezetnek. Reméljük megtapasztalod majd amit meg kell a fejlődéshez.
2013. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!