Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak, mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, mivel lehet titeket a porig alázni, vérigsérteni, összetörni?

Figyelt kérdés

Egy fiúismerősöm (akiről előbb elhiszem hogy kinyírt valakit, minthogy valaki megríkatná) elmondta, hogy azzal, ha egy lány azt mondja egy fiúnak hogy nem ment el, nem is élvezte a szexet stb. szinte ki lehet végezni a fiút. Ez tényleg annyira érzékeny pont? Vagy titeket mivel lehet legjobban kikészíteni?

(Nem akarom ezt kihasználni, csak érdekel.)


2013. aug. 21. 23:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Engem bármivel meg lehet alázni, ami a nőkkel/csajozással kapcsolatos, mert nem sok közöm volt még hozzájuk, és már elég idős vagyok...X)
2013. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet mindenkit ugyan azzal megbántani
2013. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12

Szerintem ha a férfiasságot vonjuk kétségbe, akkor vérig tud sértődni minden férfi és letörik kicsit a szarva...

2013. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Képzeld el fordítva: büdös vagy, ez jól esne? Pocsék vagy az ágyban. Ami neked nem esne jól az általában működik.


Ennyire egyszerű.

2013. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#9 +1
2013. aug. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"a bátyád/öcséd jobb az ágyban, mint Te" (vagy a barátod, vagy hozzá közel álló személy... )
2013. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szergej55 ***** válasza:
Ha elveszed a sörömet.
2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Engemet szinte bármivel. Mert elég határozatlan vagyok csajok terén.

De ami tönkre tenne. Ha azt mondaná szeret. Teljesen beleszeretnék. Aztán megcsalna és közölné, hogy csak játszott velem. Ennél durvább nincs.

2013. aug. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha kiburítod a sört azzal mégjobban!
2013. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Húgyszagú a farkad!!
2016. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!