Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez furcsa?

Figyelt kérdés
Egy ideje foglalkoztat a gondolat, hogy mi lenne, ha összefutnék egy olyan lánnyal, akiről nem tudnám, hogy már anyuka. Mármint egy ilyen szép fiatal lánnyal, akit valami tahó teherbe ejtett fiatalon és otthagyta őket. Már össze is melegednénk, amikor megtudom a gyerek létét és nem otthagynám őket én is, hanem szeretném, védeném, mintha a sajátom lenne, ugyanígy az anyukát is. És ha a paraszt apuka feltűnne még jól szét is verném a fejét. Szerintetek ez furcsa hajlam? Vagy papucsság?
2013. aug. 24. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, csak ritka.
2013. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

furcsa


furcsa, hogy ezt megkérdezed

2013. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem furcsa :)
2013. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ösztönös vagy. Rengeteg pasi ilyen.
2013. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4, osztonbol a legtobb pasi azonnal lelep ahogy kiderul,a baba...
2013. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó,hogy így gondolkodsz,mert nem sok ilyen van,mint te. :)
2013. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, azt hittem ez a társadalom által valami megvetendő példa és mindenki töketlennek tartana miatta, hogy itt más gyerekét tartom, de én nagyon férfinak érezném magam tőle. :D
2013. aug. 24. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!