Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszines és buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszines és buta viselkedés ez tölem hogy a fiu alacsonyabb (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon helyes, jol néz ki, kedves is.. de alacsonyabb nálam. 2-3- cm-el ami nem lenne sok, de mivel én mindig magassarkut hordok igy még többnek tünik. Barátaim, tesom mindig mondja hogy adjak neki esélyt, de egyszerüen nem megy mivel alacsonyabb mint én. Bárcsak fele ilyen joképü lenne és vagy 10 centivel magasabb. Annyira utálom magam ezért hogy ilyen a viselkedésem és hogy zavar a magassága, de egyszerüen nem tudnék igy vele lenni, nekem kell az hogy a fiura felnézhessek. És a másik hogy nagyon zavarna hogy a magassarkuktol megkellene válnom. Bármilyen hihetetlen..de én laposban nem érzem magam igazi nőnek..(lehet köze van ahhoz hogy nem avgyok megelégedve magammal) Akarok ezen változtatni de nagyon zavar a magassáa..nagyon felszines és buta lennék?

17L


2013. aug. 25. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Emelje fel a kezét az,aki szerint golyót érdemelne!
2013. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
bocsánat elfelejtettem a végére irni hogy normális válaszokat kértem..-.- :)
2013. aug. 25. 22:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor mennyire nem leszel megelégedve magaddal amikor a magassarkú eldeformálja teljesen a lábad :)

csak ennyit írj googlbe képekhez : "high heels deformed feet"

2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha kapnál olyan választ, hogy neeem, nem vagy felszínes és buta... :)
2013. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Na, kislány, készülj fel a sok kis hím soviniszta egyed utálkozó válaszaira.


Ezt a dolgot neked kell tudnod.

2013. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem baj, jöhetnek a b.nko válaszok is, felvagyok készülve :D

Az a baj tényleg hogy nem érezném magam jol ha én lennél a magasabb.. van egy ismerösöm akinek a barátja alacsonyabb..szeretik egymást nagyon, de a lány mondta sokszor nekem(pedig nagyon korrekt lány.legrendesebb ember akit ismerek) hogy sokszor zavarja a magassága..:S

2013. aug. 25. 22:12
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát te tudod ,de az ,hogy te laposba nem érzed magad igazán nőnek az tényleg arra enged következtetni ,hogy buta felszínes kis liba vagy bocsesz
2013. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyébként mielött azt feltételeznétek..szoval én senkit nem nézek le az miatt ha lapos cipőben jár vagy bármi..egyszerüen igy érzem magamat csinosnak.
2013. aug. 25. 22:14
 9/22 anonim ***** válasza:

Ja meg arról ne is beszéljünk ,hogy ha alacsonyabb a "férfi" (itt inkább csak fiú szerintem) akkor az kizárólag az ő hibája ,hogy a nő nem tud rá úgy tekinteni. Nem feltétlenül a lányban van a hiba (és ezzel most sok alacsony srácot sértek meg) , a magasság csak egy dolog. Egy nő tekinthet a legférfiasabb hibátlan férfiként is egy nála pár centivel alacsonyabb férfira ha az ad rá okot.

De ha csaj lennék én sem szívesen járnék egy pár centi miatt önbizalomhiánnyal küszködő egyénnel...

2013. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül a kérdező még mindig gyökér :D

(csak ez is egy vélemény ezzel igazából az alacsony srácoknak akartam példát felhozni ,hogy nem a magasságuk a probléma)

2013. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!