Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszines és buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszines és buta viselkedés ez tölem hogy a fiu alacsonyabb (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon helyes, jol néz ki, kedves is.. de alacsonyabb nálam. 2-3- cm-el ami nem lenne sok, de mivel én mindig magassarkut hordok igy még többnek tünik. Barátaim, tesom mindig mondja hogy adjak neki esélyt, de egyszerüen nem megy mivel alacsonyabb mint én. Bárcsak fele ilyen joképü lenne és vagy 10 centivel magasabb. Annyira utálom magam ezért hogy ilyen a viselkedésem és hogy zavar a magassága, de egyszerüen nem tudnék igy vele lenni, nekem kell az hogy a fiura felnézhessek. És a másik hogy nagyon zavarna hogy a magassarkuktol megkellene válnom. Bármilyen hihetetlen..de én laposban nem érzem magam igazi nőnek..(lehet köze van ahhoz hogy nem avgyok megelégedve magammal) Akarok ezen változtatni de nagyon zavar a magassáa..nagyon felszines és buta lennék?

17L


2013. aug. 25. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Tény, hogy ökörséget csinálsz, de nem sok értelmét látnám a kapcsolatkezdeményezésnek, ha ennyire képtelen vagy szabadulni a "basszus, alacsonyabb" gondolattól.

(16/L)

2013. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Minden ócsároló választ magamra is értettem. Lepereg rólam. Én 182 cm. magas vagyok. Szeretek magassarkú cipőben járni, és elegánsan öltözködni. Szeretek táncolni, és sok tánc van ami elég mulatságos lenne lapos sarkú cipőben. Erről ennyit. A tapasztalatom az, hogy inkább a fiúknak okoz problémát, hogy kisebbek, és ez aztán átragad rám is. Az egyik fiú egyenesen le akart tiltani a magassarkú cipőről. Mi az, hogy megtiltja?

Egyébként szerintem egy férfi legyen akkora , vagy magasabb, mint a lány. Természetesen a kémia is számít, de a keresés, a választás alkalmával a magasabb srácok között keresgélek. Ne aggódj, nem vagy egyedül.

2013. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azért kicsit vicces,amikor a nők azzal dobálóznak,hogy a srác legyen magasabb.180-182 centi vagyok és amikor egy 165 centis lány felhúz egy 20 centis vastagtalpú cipőt,akkor elég nehéz magasabbnak lenni.Nem mindenki születik 2 méteres jetinek,szóval sokszor elég irreális elvárásaik vannak a hozzátok hasonló felszínes nőszemélyeknek.

De szerintem,akinek egy ember kevesebbet ér,mint egy rohadt cipő,az leányzó olyan is és jobb is tőle távol maradni,mert komoly gondok vannak az értékrendjével.

2013. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Drága keress a 180cm plus-os herceget, és akkor nem fog csalódás érni, hagyj minket 170cm-es alacsony számodra nem vonzó srácokat békén.. Ennyi, ekkor nem kell lemondanod az imádott magassarkúdról, és a barinőid lenéző véleményétől sem kell tartanod.. Mi ezt a lekezelést már megszoktuk, és tudjuk, hogy a méret a lényeg mindenhol..
2013. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Miért lekezelés az, ha én szeretnék magasabb srácot, mint én vagyok? Más szőke hajú lányt akar, vagy soványat, vagy nálánál kissé butusabbat. Miért van a magasság így elítélve? Aki nem szereti a kövéret, azt miért nem ítélitek el? Tőlem bár ki lehet 170 centi, én nem ítélem el. Azért hagyjátok meg nekem a jogot, hogy nálamnál magasabb sráccal érezzem magam jól. Köteles vagyok olyannal járni, aki nem jön be nekem? Nem furcsa egy kicsit?
2013. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Félre olvasta a sok kedves "kötekedni jövök a gyk-ra mert nincs jobb dolgom" emberke.. nem érdekel hogy ki mit mondd arra hogy hogy öltözködök.. cska én magassarkuban érzem nőnek magam.ennyi.senkit nem nézek le senkit nem itélek el a magassága miatt vagy az miatt hogy miben jár..de azért jo h te lenézel mert magassarkuban járok :D az utolsonak teljes mértékben igaza van:) miért olyan nagy bün? és enm várom el hogy valaki 180 cm legyen. az gyk-n lévök 90%a mért forgat ki bármit amit ide ir valaki? röhejes..
2013. aug. 26. 21:24
 17/22 anonim ***** válasza:
Keress magadnak 180cm-es srácot, őt meg hagyd békén és kész.. Meg van oldva a problémád. Nem tudom milyen magas vagy, de nem hiszem ,hogy akkora nagy probléma lenne 10cm-el magasabb férfit találni manapság. Én megszívtam a 170cm-el ez van, ezért is nem kezdek 165cm-nél magasabb nőkkel, mert úgy is elutasítana mind a magassarkúja miatt.. Meg van oldva a probléma. A srác majd talál különb nőt, mint te, akinek nem lesz gond a testmérete, és viszont fogja szeretni őt a belső értékei vagy más miatt..
2013. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok liliputi pasi beszólásával. Igen is számít az, hogy téged zavar!


Engem is zavart volna, így sose jöttem össze alacsonyabb pasival. Csak olyannal akivel járni kifejezetten nem akartam, és ez közös döntés volt. Szóval nem vállaltuk egymást nyilvánosan.


175centi vagyok egyébként. Így sok volt az alacsonyabb a korosztályomban mindig. Pedig nem hordok magassarkút.


Most már nem foglalkozok vele mert férjhez mentem 2 éve. ő 190 centi:)nincs gond.


Akkor nem lenne probléma, ha téged se zavar a dolog. De így nincs értelme áltatni a fiút. Na az lenne szemét dolog.


27/N

2013. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami ami fontos, neked a magasság. Ez annyira idáig nem is olyan elítélendő.


DE MI AZ, HOGY CSAK A MAGASSARKÚ MIATT?

ÉS CSAK A MAGASSARKÚBAN ÉRZED MAGAD IGAZI NŐNEK?

HOGY LENNÉL "IGAZI NŐ" 17 ÉVESEN?


Szerintem ezek sokkal szomorúbb dolgok... Gondolkozz el magadon, hogy nem veled van e gond, hogy csak magassarkúban érzed magad "nőnek" !- ne haragudj, de ez röhejes. Normális választ csak akkor várj, ha te se írsz hülyeségeket!

Valószínű, ha majd ágyba kerülsz egy pasival, akkor rajtad kell hogy legyen a cipő, mert nélküle nem érzed magad nőnek. :DD

Kíváncsi vagyok, hogy fogod elmondani szegény srácnak: "bocsi, de nekem nagyon fontos a magassarkú hordása, mert csak akkor érzem magam nőnek, ezért nem járhatok veled"

ha van esze a srácnak akkor azt válaszolja, hogy " akkor szexelj a cipőddel" - csúnyább kifejezésekkel.

2013. szept. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem téged nem a magassága zavar. Hidd el, hogy ha valami iszonyatos férfias kisugárzása lenne a srácnak, annyira levenne a lábadról, hogy eszedbe sem jutna ilyesmin problémázni. Az a baj, véleményem szerint, hogy nem vonzódsz hozzá eléggé. Én nem vagyok vmi magas, 162 cm vagyok, de volt olyan, hogy belezúgtam egy nálam alcsonyabb férfiba, pedig nekem is nagyon fontos a magasság, de egy percig sem zavart, annyira férfias volt és annyira odavoltam érte. Ugyanakkor mostanság randiztam egy szintén nálam alacsonyabb fiúval és marhára zavart az, hogy kicsi, azért mert nem vonzottt eléggé, hogy ezt az apróságot észre se vegyem. Ennyi, nem jön be annyira, akkro meg nem kell erőltetni. Megértelek a magassarkú témában is. Igaz én laposban is nőnek érzem magam, de tény, hogy magassarkúban azért teljesen máshogy érzi magát az ember.
2013. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!