Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felszines és buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felszines és buta viselkedés ez tölem hogy a fiu alacsonyabb (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon helyes, jol néz ki, kedves is.. de alacsonyabb nálam. 2-3- cm-el ami nem lenne sok, de mivel én mindig magassarkut hordok igy még többnek tünik. Barátaim, tesom mindig mondja hogy adjak neki esélyt, de egyszerüen nem megy mivel alacsonyabb mint én. Bárcsak fele ilyen joképü lenne és vagy 10 centivel magasabb. Annyira utálom magam ezért hogy ilyen a viselkedésem és hogy zavar a magassága, de egyszerüen nem tudnék igy vele lenni, nekem kell az hogy a fiura felnézhessek. És a másik hogy nagyon zavarna hogy a magassarkuktol megkellene válnom. Bármilyen hihetetlen..de én laposban nem érzem magam igazi nőnek..(lehet köze van ahhoz hogy nem avgyok megelégedve magammal) Akarok ezen változtatni de nagyon zavar a magassáa..nagyon felszines és buta lennék?

17L


2013. aug. 25. 22:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizony felszínes és buta viselkedés, de majd (talán) kinövöd.
2013. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik eléggé akkor inkább hagyd az egészet, mert ha elkezded vele és később meggondolod magad rosszabb lesz.


Ja, és engem személy szerint nem érdekel, hogy milyen cipő van a lányokon, mert nap mint nap találkozok gyönyörű lányokkal, akiken nincs magassarkú.

Sőt, nekem nagyon bejön, ha egy lány laza és nem úgy járkál, mint valami divat k*csög.

2013. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!