Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány el akar jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány el akar jönni hozzánk, az jelenthet valamit (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, szerintem nem vagyunk közömbösek egymás iránt, legalábbis ő tényleg jól reagál a közeledésemre. Hülyéskedve mondogattam neki, hogy egy hivatalos papírt majd hozzon el nekem személyesen, mire megkérdezte, hogy "Na és máskülönben nem is mehetek hozzátok?", mosolygott, és olyan furcsán nézett rám. (Egyébként falubeli, tehát ez elég könnyen megoldható.) Abban egyeztünk meg, hogy talán holnap délután eljön, de mondtam neki, hogy előtte csörgessen meg, itthon vagyok-e. Szóval szerintetek utalhat valamire az, amit mondott/csinált, lehet, hogy ez "felhívás keringőre", mondjuk kettesben akar velem lenni (nem feltétlenül szex, csak úgy)? És nagyon nagy pofátlanság lenne, ha megpróbálnám megcsókolni, mikor itt van? Volt már pár közös programunk, és jól éreztük magunkat, úgyhogy szerintetek a fentiek alapján benne lenne egy kajálásban/mozizásban? Köszönöm a válaszokat, nincs nagy tapasztalatom az ilyesmiben, szóval örülnék a hasznos tanácsoknak.

2013. aug. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamit biztos jelent. Bár a lány jellemét te ismered, hogy mit jelenthet ez. Bevállalós (felhívás egy menetre), vagy inkább romantikus (kaja, mozi), de az is, hogy szimplán flörtölgetős, barátkozni akar csak.

Ha megpróbálod megcsókolni, minden ott dől el. Ha nem tetszik neki, valószínűleg képes lesz értelmesen visszautasítani. Ha meg tetszik neki, hát akkor mit nyerhetsz... :)

2013. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bejössz neki! Cuppantsd képen aztán meg úgyis kiderül. :)
2013. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szimpi vagy neki,benne lenne egy kajálásban/mozizásban stb.

a csókot meg neked kell érezni,hogy megfelelő-e az alkalom,szitu,de szerintem igen

2013. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mire vársz még?
2013. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1: Nem ismertem meg bevállalósnak, és nekem sem csak egy numerára kellene. A barátkozás nekem is eszembe jutott, de ha nem baráti közeledésnek vesszük azt, hogy az érintéseket is jól tűri, eljött velem párszor fagyizni, mindig mosolyog rám, ha meglát, és társaságban sem húzódik el tőlem, akkor is engedi az érintéseket, ha mások látják, az szerintem nem feltétlenül csak barátkozásra enged utalni. Ha ő is közeledésnek veszi a közeledésemet, akkor lehet, hogy többet akar?
2013. aug. 26. 21:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Bob, sajnos nem vagyok tapasztalt, úgyhogy az ilyeneket nem szoktam érezni. :) Meg egyébként is nehéz elhinni, hogy bejöhetek valakinek. És szerinted ezt csak poénból mondhatta, vagy gyakorlatilag meg akarta hívatni magát?
2013. aug. 26. 21:45
 7/8 A kérdező kommentje:
#4: Akkor szerinted megcsókoljam? Vagy előtte azért hívjam el valahová, és majd csak ott?
2013. aug. 26. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akar valamit, egyértelmű :)
2013. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!