Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy fiú aki nagyon belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiú aki nagyon belém szeretett, csajokkal gondoltuk atverjük l, amikor elmentem a randira velem jött pár srác hogy megverik de. Help?

Figyelt kérdés

Nem tudták megverni 3-man!!!! Ez nekem nagyon imponáló még a szüleink ismerik egymást és ott ahogy beszélgetett meg a kisugárzása nagyon megtetszett ( meg jól is néz ki nagyon) és most tényleg tetszik viszont le sem szart mert hogy nyilvánosan a nagyija halála után megalaztuk, viszont találkozni akarok vele meg stb... ;) viszont le sem szart meg hogy hagyjam békén és hogy egy életre meggyulolt!!! De én meg szeretném ismerni! Mit mondják neki?

16/l 17/f



2013. aug. 28. 00:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
91%
A nôi nem szégyenei az olyanok mint ti...ezek után a közelébe ne menj.
2013. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
78%
elszúrtad de rendesen :) örülj hogy hozzád szólt mert én még azt se tettem volna meg a helyében!
2013. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
75%
Àsd el vagy akaszd fel magad te szivtelen toprongy!
2013. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%
Mondanám, hogy egy féreg vagy, de ezt a kérdést már 4. alkalommal látom itt, csak kicsit átfogalmazva.
2013. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
67%
Direkt provokáló kérdés és kamu.
2013. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
34%
Ugy kell neked te hülye ostoba ...........(saját testét pénzért áruló nőszemély, gyakran rühes)!!!!
2013. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
79%
Csodálkozol hogy egy életre meggyűlölt?! Egy szemétláda vagy komolyan... Gondolkozz el...
2013. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%
na most én lehidalok .. ezek a mai kérdések borzalmasak beleértve a tiédet is .. ezek után megérdemelnéd te is hogy nyilvánosan megalázzanak ..szégyellheted magad minden esetre ott kezdődik a dolog hogy beléd szeretett és amikor elhív randizni akkor csak azért mész el vele hogy megszívasd ..na és jó móka lett volna őt úgy látni hogy agyon verték?Gerinctelen vagy aki játszadozik más ember érzéseivel.Tizenhat éves létedre nagyon elvagy szállva magadtól."Ja aki szép megkaphat mindent,nekem bármit meglehet csinálni bárkivel" nem elég hogy megakartad veretni csak azért mert erős volt és nem hagyta magát rögtön beleszeretünk,mi?Tiszta szívemből kívánom hogy soha többet szóba se álljon veled.Az egyik pillanat megakarod veretni a másikban meg nyalsz.Meg áll az eszem ..
2013. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 megmondo007 ***** válasza:
87%

ezt bebuktad, az ilyen határozott férfiakat nem könnyű kiengesztelni mert erős jellem és te megsértetted nyilvánosan amúgy ha "térden csúszva" próbálod neki elmagyarázni hogy hülyén cselekedtél akkor hátha megenyhül,

ha nm akkor meg megérdemelted ezért a szemétségért még hogy viccből összeveretem mások elött miközben ő szimpatikusnak talált téged

2013. aug. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
82%
Ez ostoba lépés volt.
2013. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!