Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akadnak ki azon ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki azon ha egy 30 éves fiú beleszerett egy 12-13 éves lányba? Bezzeg azon senki se akad ki ha egy 48 éves férfi beleszeret egy 30 éves nőbe. Vagy egy 58 éves egy 40 esbe.20/f

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 23:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%

#10 - te nagyon konzervatív vagy, és kicsit hmm.. nem is mondom.

Nem, nem kapcsolatokban gondolkodnak, hanem inkább testiségben. Kicsit nyisd ki a szemed, aztán nem kell ilyeneket irkálnod. Avagy jobb álomvilágban élni? Bocs.

2013. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
6%
Vicces hogy ilyenkor egy 12-13 éves még gyerek de ha meg kell csinálni a házimunkát vagy az anyjuk lusta vigyázni a saját gyerekeire akkor bezzeg már felnőtt. Itt inkább arról van szó hogy az anyák féltékenyek saját lányaikra vagy azért mert szebbek és fiatalok vagy mert ők az ő korukban nem pasizhattak. Ez már nem pedofília itt nemileg érett lányokról beszélünk és ha szeretik egymást akkor azt el kell fogadni.
2013. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%

"Ez már nem pedofília itt nemileg érett lányokról beszélünk"


Egyrészt, itt van a kutya elásva, nemileg érett, agyilag nem. Másik válaszolónak üzenem, azért nem most jöttem én sem a falvédőről, nem gondolhatsz annyira naivnak, hogy ne tudnám, pasiznak, kamatyolnak - egy részük biztosan, de értelmileg akkor is gyerekek! Se kialakult világképük, se kialakult személyiségük nincs még.


Másrészt, de igen, jog szerint ez pedofília, tetszik, vagy sem.

Én nem akartam pasizni 12-13 évesen, irigy rájuk a kutya, hogy mondhatsz ilyet? Talán te is ez a korosztály vagy, aki 30-as faxikkal kufircolna?

2013. aug. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

A sok nyomorék... Egy normális 30-as férfi nem fog tinilányokba beleszeretni.

A 12-13 éves lányok nagy része pedig sajnos van annyira nyomorék, hogy belemegy egy ilyen kapcsolatba, amit mellesleg a törvény büntet.

12-13 én már csajoztam, nem fogok álszenteskedni, de én a saját korosztályomat "üldöztem".

Most, 15 évesen nem tudnék beleszeretni egy 13 éves lányba. Éretlenek.

Az emberiség szennye az a férfi, aki úgy gondolja, hogy normális dolog ilyen fiatal lányokkal szerelmi szálakat fonni.

2013. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért mondod ezt mert nő vagy. A jog meg változik országról országra. A nők kb.16 éves korukban vannak a csúcson. Agyilag meg a nők később se sokkal érettebbek.
2013. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan, te hány éves vagy, utolsó? A nők harmincon felül vannak a csúcson, de te kisfiú vagy még ehhez... menj szépen aludni...
2013. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

#15

Ne próbáld igazolni magad. Felesleges.

A nézeteid ezzel a témával kapcsolatban tévesek, és ez egyike azoknak a dolgoknak, amik felett nem lehet átsiklani, és azt mondani: "Rendben van, tiszteletben tartom a véleményed, és elfogadom, ha nem is értek egyet."

2013. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi indokotok csupán az állítólagos "éretlenség". Ami azért is nevetséges mert ha egy értelmi fogyatékosról beszélnénk akkor eszetekbe nem jutna felhozni ilyesmit. Semmi többről nincs szó mint a társadalomba belerögzült férfigyűlöletről. Azért fáj ez a nőknek mert egy nő minél fiatalabb annál kívánatosabb persze az érett nőknek is megvannak a maguk szépsége de a az etalon akkor is a fiatal nő. Meg persze a nőkbe bele van rögzítve hogy ne adják könnyen magukat ezért vetik meg annyira a r*bancokat és mivel a fiatal lányok buknak az idősebb férfiakra ami már végképp sok a 20-as, 30-as nőknek hiszen az az ő területük. Ezért kell kitalálni mindenféle ostobaságokat és ezért támadják azokat a férfiakat akik 20 alatti lánnyal jön össze. A nőket is csak a saját szexuális vonzalmaik vezérlik pedig a különbség egy r*banc és egy átlagos szexuális életet elő nő között nagyon kevés. A r*bancokkal se az a probléma hogy mindenkivel összefekszenek hanem az hogy a szex dominanciát és uralkodást fejez ki és ez valahogy már sok néhány nőnek ezért vannak lenézve a r*bancok. Mintha olyan hatalmas különbség lenne egy olyan nő között aki rendszeresen orálisan kényezteti párját és a végén az arcára kapja a g*cit vagy egy olyan nő között akinek sok szexuális kapcsolata volt de soha nem g*cizték le.
2013. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%

A za gond hogy a 13 év körüli kor egy bűvös szám mivel általában erre teszik a pubertás kezdetét (bár lehet már kissé előrébb), és így egy olyan embert aki most ismerkedik a szexualitással annak nem biztos hogy az használ ha egy sokkal idősebb személlyel ismerik meg egymás testét.

vagyis társadalmilag ha a pubertásban hasonló korúak fedezik fel egymást az annyira nem elítélendő, mintha egy felnőtt egy gyerekkel ismertetné meg a testi gyönyöröket.

Hasonló mintha valaki egy óvodással akarna sört itatni, az is olyan lenne ami lehet hogy ártana neki lehet hogy nem de nagyobb rá a valószínűség hogy ártana mivel még nem tud annyit nem tapasztalhatott annyit mint egy idősebb a témában.

Ja és pedofil témában ez a film segít szerintem helyretenni dolgokat.Dokumentumfilm szóval kéretik nem lehurrogni egyből.

Minden férfi pedofil? (2012)

mozicsillag(dot)com/movie_show.php?id=10425

2013. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
someone call the police
2013. aug. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!