Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen világban élünk, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világban élünk, ha a mostani tizenévesek azon siránkoznak, hogy még nem feküdtek le senkivel?

Figyelt kérdés
Elég felháborító szerintem, hogy valaki tizen egy-két évesen már azon rinyál, hogy neki sose lesz senkije és hogy még nem feküdt le senkivel miközben több barátja/barátnője már igen.

2013. aug. 29. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
azért, mert ilyenkor a legérzékenyebbek a fiatalok, és minden bántja őket.
2013. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelent,hogy megyünk vissza a sötét középkorba amikor már 9 évesen férjhez adták a gyerekeket 14 évesen meg már anyuka volt-.-"
2013. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok sosem rinyáltam ilyenekért. Mégis lett valakim amikor úgy hozta a sors stb.
2013. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért ez 11-12 évesen még nem jellemző.... szerintem....
2013. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem sok jövőt ígérek az ilyen fiataloknak,akik már 12 évesen is szexelni akarnak.

L

2013. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én már nem vagyok tizenéves, 20 vagyok, de rinyálok!
2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én már nem vagyok tizenéves, 20 vagyok, de rinyálok!

F/20

2013. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13évesen én is chatszexeltem, meg nyalókát d*gtam a puncimba.. éééééééés nem lettem r*bi, úgyh sztem ne általánositsunk:)
2013. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én inkább azon szoktam elgondolkodni, hogy 11-12 évesek is látogatják ezt az oldalt, és mit foghatnak fel belőle? Mennyire torzítja ez a szexualitásról alkotott képüket(ami még igen erősen kialakulóban van)?


Vannak itt meglepően éretlen, buta kérdések és válaszok. Van egy-két "humor-harold" aki baromságokat válaszol. Egy kifejlett egészséges szexualitással rendelkező felnőtt megbotránkozik, vagy jóízűeket mosolyog. Viszont egy tizenéves fiatalka, akit a szülők még nem világosítottak fel, az iskolai órát, meg végig hülyéskedték, ők mit fognak fel ezekből?!

2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!