Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néhányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néhányan odaírják a válaszuk végére a korukat és a nemüket pedig nem kérdezte senki?

Figyelt kérdés
Nem is utalt rá a kérdező hogy irják le. És a kérdéssel sem függ össze. Esetkeg azt várják hogy valaki irjon nekik ismerkedés céljából vagy mi..
2013. aug. 29. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

gondolom várják a csodát.

16/f *sarcasm*

2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Itt sok a szűz kisfiú, akik csak várják a csodát, azért.
2013. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezzel megbélyegzik azt, hogy az övéké a válasz. Ennyi. Nekem párkapcsolatom van mégis kiszoktam néha írni a koromat meg a nememet. Aztán lehet ítélkezni meg akármi, nekem ez a véleményem.
2013. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

megszokta hogy odaírja

vagy szerinte nem mindegy a kérdés szempontjából a kora és a neme

2013. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor számíthat a dologban, vagy úgy érzi, számít. Aztán ha többet válaszolsz, jobban össze lehet kapcsolni, hogy melyiket írta ugyanaz. És sokszor számít.


valószínűleg, ha egy 12 éves lány ad informatikai tanácsot, kevésbé bízol meg benne :)

2013. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy privátot vár,vagy talán,hogy látszódjon,hogy nem csak 10 éves és tapasztalatból mondja.
2013. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert ez egy névtelen oldal, de azért jó tudni néha, hogy ki is adja a válaszokat. néha én is odaírom, ha úgy gondolom, hogy ez a kérdezőnek fontos információ.
2013. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 AeonFLUX ***** válasza:

Nem tudom miért van.

21/L

2013. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem írnák oda akkor te sem tudtad volna kiírni eme nagyszerű kérdést.
2013. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszokásból. És különben sem feltétlenül haszontalan, a kérdező legalább le tudja szűrni, hogy az a valaki hogyan lát dolgokat x korban. Mert azért egy 20 fölötti kérdező bizonyára jobban odafigyel a 20+-osok válaszára mint a tinikére.
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!