Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha önbizalom probléma miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha önbizalom probléma miatt nem megy a "csajozás", akkor azon pszichológus tud segíteni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 19:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Mik azok a jó tulajdonságok, amik rosszak? O.o"


A tipikus "nice guy" szindróma. Odaadó, ragaszkodó, segítőkész, hajlamos vagyok sokat adni és nem várni érte semmit.


Kapcsolaton kívül ezek jó tulajdonságok, de egy nőt pillanatok alatt kiábrándítanak, mert nincs egyensúly. Így aztán kikötök a barátzónában, ami nem lenne baj, ha közben az illető iránt nem éreznék semmit.

2013. aug. 31. 12:03
 12/16 anonim válasza:
Vörösfenyő (larch) segít az önbizalom erősítésében. Próbáltad már?
2013. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez a larch cucc olyan, mint a piramisjáték. Nem részt venni kell benne, hanem indítani, ha érted, mire gondolok.
2013. aug. 31. 20:57
 14/16 anonim válasza:
Őszintén? nem értem. Egyik ismerősöm szedte, neki használt.
2013. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy annak segít ez igazán, aki a szervezet feje, és a bevételt bezsebeli.
2013. aug. 31. 21:24
 16/16 anonim ***** válasza:

Balatonon én is láttam egy nagyon szép lányt.

17-18 éves lehetett, egy büfébe volt nyári munkán..

Csak néztem ahogyan dolgozik, s nem mertem oda menni hozzá beszélgetni ismerkedni... ( rossz aki rosszra gondól.. )

14/F

2013. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!