Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, ez nem ilyen egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ez nem ilyen egyszerű de szerintetek lehet egyszerre két embert szeretni? Bár biztosan sokaknak épp, hogy egyszerű a válasz.

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy X és Y is vonz téged valamiért. De ők ketten nagyon. Hiába vagy X-el, attól még csak hiányzik Y. Ha Y-al vagy, akkor pedig X.

X is meg tud neked adni sok mindent de ugyan azokat, mint Y, és ez így fordítva. Persze sorolhatnám még ezeket napestig...



2013. aug. 30. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztem x=14; y=49.

Ez a megoldás?

2013. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, számold újra. Matek bukó, ülj le, egyes.
2013. aug. 30. 02:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de választani is lehet, sőt kell...szeretőt tartani elég gáz dolog szerintem
2013. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

még mindig nem.

Ja és x=1/y

2013. aug. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem csaltam meg senkit, nem is csalok, szeretőt sem tartok! Hűséges vagyok csak néha eszembe jut egy bizonyos személy... ennyi.
2013. aug. 30. 02:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ó, nekem rengeteg személy eszembe jut...:) De azért tudom, hogy kit szeretek annyira, hogy vele akarjak élni. :)
2013. aug. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Qrvaegyszerű a dolog!

Ha mindkettőt szereted, akkor egyiket sem igazán, csak max. benedvesedik tőlük a muffod.


A megoldás pedig:

Hagyni mindkettőt a sunyiba, mert külön-külön egyikkel sem fogod hosszútávon beérni, egy idő múlva pedig vszeg kipattan a konspirációd, és bukta lesz. Amelyik kapcsolatban maradsz, azt pedig a frusztrációd fogja végül kinyírni.

Kezdj egy harmadikkal...

2013. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából a másik azért jut eszembe, mert lezáratlan maradt az ügy. És ha párommal összeveszünk pl. azon, hogy nem járunk el sehova, hát persze, hogy eszembe jut, hogy a másikkal ilyen gond mondjuk nem volt... ellenben vele volt olyan gond, ami a párommal nincs!

De én a párommal akarok élni, együtt is élünk meg tervezzük is a jövőt.

Csak néha eszembe jut a másik, amit már írtam...

2013. aug. 30. 02:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor viszont szintén sima ügy!


Az előbb elemeztem, egy hasonló elmeállapotú hölgyet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__47..

Sztem illik rád is a szimptóma...


Annyi különbséggel, hogy számodra egy harmadik: a mindenhová eljárós, de jólkettyintős, és mégis figyelmes férfi lesz majd az igazi (mert a hiperaktív véred hajtani fog, és nem hagy nyugodni)...csak nem biztos, hogy az létezik.

2013. aug. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hiperaktív,na ez rám illik. :D

Amúgy a párom is ilyen, csak sajnos rossz dolgon ment keresztül az utóbbi pár évben DE engem szeret, imád, velem akar élni stb. Mindig miattam csinál mindent. :)

Csak sajnos túl hamar szakadt a nyakába minden, és most sok dologgal kell megbirkóznia, így kimerült... sokat aggódik a megélhetés miatt, szeretne nekem mindent megadni. Segítettem neki melót keresni, mert hiába a sok önéletrajz, választ sem kapott s el volt keseredve nagyon... meg az idő is szorított, mert fogytak a tartalékok.


Röviden összefoglalva páromnak sok lett a gondja de nem miattam. Én mellette állok és támogatom de lassan lábal(unk) ki a helyzetből, ami meglátszik a kapcsolatunkon ÚGY, hogy alig járunk el bárhova is, jóformán együtt sétáltatjuk a kutyát, vacsizunk, picit beszélünk és alvás...

De míg nem szakadt rá ez a sok minden, addig sokkal vidámabb volt, jöttünk-mentünk stb. Akkor persze ez a másik eszembe sem jutott... szemétnek érzem magam már amiatt is, hogy mással "összehasonlítom" néha.

Nem akarok én a párommal szakítani, de nem is akarok hol az egyikre, hol a másikra gondolni. Jó lenne elfeledi valahogy a másikat.... :/

2013. aug. 30. 03:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!