Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki azt mondja, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja, hogy soha nem csalná meg a párját, miért ennyire biztos benne?

Figyelt kérdés

Hiszen nem tudhatja hogy alakul az élete, a párkapcsolata.

Csakis a jelenben lehet biztos, a jövőben nem.


2013. aug. 31. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű becsületszó, ha már nem jó akkor nem megcsalom hanem elhagyom
2013. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én tudom magamról, hogy nem tudnám megtenni.

Ennyi. Nem vagyok az a fajta.

Most ugyan nincs barátom, de sosem csaltam meg senkit és nem is fogok.

24 N

2013. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
És én a jelenben szeretem annyira a páromat és vagyok annyira tisztességes, hogy nem fogom megcsalni. Ha arra kerülne a sor, hogy valaki másba szeressek bele, akkor nem tisztességtelenül megcsalnám a barátomat, hanem megmondanám neki, hogy nem lehetünk együtt.
2013. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen dolog megtenni a másikkal, hogy ő szeret téged, te pedig átvered és mással fekszel le... Ha valakit igazán szeretsz nem akarsz mással lenni, ha mégis, akkor nem szereted igazán.
2013. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Ha van egy fiú, vagy lány és nagyon bejöttök egymásnak, az el tudja érni hogy szexelj vele hiába van pasid/csajod.
2013. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A Tökös Kappan ***** válasza:
100%

Elv.

Sosem csalnám meg a párom (ha lenne), mivel teljesen felesleges dolognak tartom. Ha valami nem tetszik, vagy hiányt szenvedek a kapcsolatban valami olyanból, ami számomra triviális, akkor megpróbálom megbeszélni a párommal. Ha ez nem jár sikerrel, akkor szakítok. Ez ilyen egyszerű.

2013. aug. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5. Ha nagyon bejön nekem egy pasi miközben van barátom, akkor inkább szétmegyek a barátommal és csak azután fekszem le a másik ürgével. Hogy miért? Mert van gerincem.
2013. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Na és ha jól berúgsz, és mással ébredsz reggel?

Vagy 1 gyenge pillanatodban, amikor a kapcsolat mélyponton van jön valaki, aki ki használja az adandó alkalmat?

Az ilyeneket nem lehet előre tudni.

2013. aug. 31. 15:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Ugyan már.... azért mert a hűség egy döntés, és kész. Ha eldöntöd, akkor jöhet akármi, tudod, h nem akarod megbántani a másikat. Ha meg úgy alakul a dolog, akkor előbb szakítasz.
2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
mert ismerem magam annyira h tudom nem tenném meg,akkor inkább szakítok ha vmi nem oké,ugyanis ha jól működik a kapcsolat akk nem csalják neg a felek egymást ,a többi csak rizsa.
2013. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!